PPHU Connect

Jelenia góra

Opinie o PPHU Connect

uyt

hej hej pameitam ze szukali instalatora sieci niskoprodowych w Jeleniej Gorze na pewnoe odpowiednie wyksztalcenie trzeba miec

dorywczak

Syf, brud i nędza, wypłata... jak sie uzbiera w kasie, zawsze po terminie i z łaską.Co tam PIP, wszystkie instytucje miały by co tam szukać (gdyby nie uprzedzały o kontroli).Wystarczy posłuchać rozmów stałych pracowników .... Nie polecam ani jako pracodawcy ani jako firmy ! Tylko na czarno umowy sie nie doprosisz.

sz

Mniej niż najniższa krajowa[usunięte przez admina] - oczywiście nieoficjalnie i jak ma humor i akurat nie jest na urlopie .... PIP miałaby tu co robić .

Zostaw opinię o PPHU Connect - Jelenia góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPHU Connect