Centrum Finansów Osobistych 24 Janusz Iranowski

Kraków

Opinie o Centrum Finansów Osobistych 24 Janusz Iranowski

pawliki

czy ta firma jeszcze istnieje?

M
@pawliki 01.06.2017 15:39
czy ta firma jeszcze istnieje?

Nie, przerejestrowała sie na jakieś inne doradztwo- ale idea dalej ta sama ;) odradzam

M

Zwykle wciskanie ubezpieczeń żeby zarobić parę złotych prowizji. Odradzam. Rotacja pracowników duża- co zresztą samej firmie sie opłaca- chodzi głównie o to, żeby zrekrutowany pracownik 'wcisnął' jakąś polise komuś z rodziny- potem problem z głowy. I następnego 'zatrudnią'.

teresa

należy na nich uważać. potwierdzam opinię kolegi. omijajcie z daleka wszelkie ogłoszenia tej firmy.

Adamkrakow

Nie polecam do dzisiaj osoby tam niegdyś pracujące nie dostały należnych im pieniędzy !!!

Zostaw opinię o Centrum Finansów Osobistych 24 Janusz Iranowski - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Finansów Osobistych 24 Janusz Iranowski