apeiron

Chełmek

Opinie o apeiron

iwo

na poczatek masz szkolen duzo jak sieprzylozysz to i dobrze bedziesz zarabiał

Fomm

Apeiron to przecież Uczelnia Wyższa. Nie wiem o czym wcześniej pisaliście ale wydaje mi się, że ta firma już nie istnieje, jednakże mogę się mylić bo opieram się jedynie na informacjach z internetu. Może mógłby ktoś się wypowiedzieć na temat tej firmy o której jest mowa wyżej i wytłumaczyć dlaczego sprawa tak nagle ucichła ?

sebastian

szkoda że tu taka cisza i że nikt nic nie pisze... ja wiem że dzisiejsze czasy to mamy takie, ze raczej każdy sobie, niż żeby komuś pomóc... ale liczę że może jednak jakoś inaczej będzie tu i że znajdzie się ktoś kto rozjaśni trochę warunki pracy w apeironie, interesuje mnei to o co pyta miłek ale i jeszcze ile można zarobić na miesiac...

miłek

cześć, ja szukałem dziś o apeironie czegoś ale internet na temat tego w chełmku mówi niestety naprawdę nie wiele... czy mogę liczyć na to że tutaj ktoś powie cokolwiek na temat atmosfery panującej w pracy może i jeszcze czy kogoś nowego zatrudniają czasem? są jakieś rotacje czy nie ma na co liczyć obecnie?

radek

lepiej napiszcie jak tam u Was z wynagrodzeniem, czy nie ma opóźnień w przelewach i co ważne czy wszystko jest wypłacane na czas do 10 czy 31 czy jak tam macie w umowie zapisane? i jeszcze jedno, są u nich umowy zlecenia czy o dzieło, jaką formę umowy dostaje sie na starcie jak przychodzi nowy pracownik?

Mazowsze

Słuchajcie nie wiem gdzie robiliście,ale ja pracowałem w Apeironie i naprawdę z chęcio bym tam wrócił nie mam teraz pracy,a relacje z nimi były super zawsze wypłacali,lekkie poślizgi były,ale płacili zawsze,dlatego takiej firmy nie znam żadnej.Oszuści wszędzie na około,a o ni naprwde są w porządku i popieram ich firme jako normalno i wypłacalno,Pozdrawiam.P...

Odzyskiwanie należności

Witam serdecznie.Gdyby ktoś z Państwa,oszukanych przez firme APEIRON był zainteresowany odzyskaniem należności,mimo umożenia postepowania przez komornika sądowego,to proszę o kontakt na mdep@saf.com.pl Jako firma windykacyjna odzyskujemy już należności dla kilku firm z branży transportowej oraz budowalnej od tego dłużnika.Z poważaniem.

skład budowlany

Witajcie koledzy ci co zostali oszukani przez tych [usunięte przez moderatora]niedługo podam adresy[usunięte przez moderatora] tej spółki miedzy innymi[usunięte przez moderatora].pozdrawiam

bruk bud

witajcie koledzy.Czy ktoś może wie czy ta firma [usunięte przez moderatora] prowadzi gdzieś jakieś roboty.Bardzo proszę o informacje,gdyż chce im zrobić koło [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] y.DZieki

bruk bud

[usunięte przez moderatora] I JESZCZE RAZ[usunięte przez moderatora] I [usunięte przez moderatora] NA CUDZYCH PIENIADZACH JADĄ LUDZIE ZBIERZMY SIE I ZRUBMY IM KOŁO[usunięte przez moderatora] NIECH ZNIKNĄ Z RYNKU PRACY BO NA TAKICH JAK ONI MIEJSCA NIEMA PRAWIE DO KAMIENIOŁOMÓW ICH WYSŁAĆ [usunięte przez moderatora]

kamil28

popieram kolege.niby tak dobrze wszystko pieknie dopuki ktos sie nie przejedzie znam kierownika ktory u nich pracowal i musial sie tlumaczyc za nich porazka.

oszukany

Kolo, to dlaczego w ogóle stamtąd odchodziłeś skoro tak tam dobrze? Firma działa tylko po to, aby znajdować nieświadomych i ich złupić.

Słoma

czy ma ktoś jakieś wejścia w sprawie pracy w Apeironie

fv v4r

dla mnie lepszej firmy nigdy nie było zawsze mi płacili i było tam dobrze a jak komuś sie nie podoba to nich popracuje gdzie indziej to zobaczymy ile zarobi ja jak bym mógł wrócic to bym wrócił z chęcio

KOLbud

na ich miejscu to bym powypłacal dluznika te pieniadze bo z tego co wiem to niekturzy ich szukaja i maja nawet adresy poszczegulnych prezesów a w tedy juz rozmowa nie bedzie miła,ale ich sprawa...

BudPro

Udało się Panu coś wyegzekwować z tych ra [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nków bankowych?

pablo13104

Witam, czy ktos może wie czy ta firma jeszcze funkcjonuje i czy prowadzi gdzies jakies roboty ?

betoniarnia

Macie racje. Nie płacą za materiały, betony, nie potrafią nic zrobić dobrze. Firma bez przyszłości.[usunięte przez moderatora]

paweł 26

APEIRON TO NIE FIRMA TYLKO JEDNE WIELKIE[usunięte przez moderatora] KTÓRE NIEJEDNĄ FIRME POCHŁONEŁO I PRZENOSZA SIE Z MIEJSCA NA MIEJSCE GDZIE ICH JESZCZE NIE ZNAJA.UWAŻAJCIE NA NICH W CAŁEJ POLSCE!!!

Krzysztof

mam przeciwko nim wyrok z klauzulą wykonalności na 14 000 zł [usunięto przez moderatora] nie kwapią się do zapłaty. Sędzina na rozprawie powiedziała że Apeiron to częsty gość w sądzie. Uważajcie na te[usunięte przez moderatora]!!!

usługodawca

Szukając info o firmie Apeiron, jako moim dłużniku wszedłem na to forum. Co do warunków , jakie firma zapewnia swoim pracownikom nie mam żadnych informacji. Co do rzetelności jako firma na rynku - mam jak najgorsze doświadczenia. Firma jest mi winna jak dla mnie duże pieniądze i w żaden sposób nie można tych należności wyegzekwować. Stanowczo odradzam jako partnera w interesach.

R....

najgorsza firma na swiecie do dzisiaj nie wypłacili mi 10tys płacą ludzią za pisanie dobrych opini o firmie mi samemu to proponowali biorą podwykonawców i jak im ktos zrobi robote nie płacą obiecują duze stawki i nato ludzi łapią znam tąfirme 2 lat i to najgorsza firma jaka moze byc

K

RN to racja, czas może wymienić Panów z imienia i z nazwiska i dodać kilka zdań w temacie rzetelności, podobno człowiek który nie wypowiada się anonimowo jest bardziej skory do myślenia ?

Staszek

Tak patrze na te wpisy i nie mogę pozostać bierny, nie mam złych doświadczeń z tą firmą, wręcz lepsze niż z innymi. Pieniądze dostałem o czasie. Inni z którymi pracowałem też dostali, troche po terminie ale dostali. A takie obrażanie na forum to chyba tylko dla tych do do końca racji nie mają. Pozdrawiam

hurtownia materiałów budowlanych

Firma Apeiron mogłaby zacząć równie dobrze jak pracowników traktować swoich dostawców materiałów. Niestety, za odebrany towar zalegają ze spłatą i dodatkowo utrudniają wyegzekwowanie długu. Jako partnera do biznesu nie polecam!!!

hurtownia Pińczów

mówcie co chcecie ale firma ma u mnie spore długi i jakoś się nie kwapi do spłaty

Czy na tym forum da sie znalesc jakie info o firmie? bo widze same osobiste porachunki? miedzy dziwnymi osobami. szukam pracy i chyba po to mialo byc to forum!

Podwykonawca Tarnobrzeg

Ja przychylam się do wypowiedzi anonima, Pani [usunięte przez moderatora]jest kulturalną osobą, która ma konkretne oczekiwania. Problemy na budowie zawsze rozwiązywała w sposób rzeczowy. Nie mogę zgodzić się ze stanowiskiem poprzedników. Firma Apeiron zapłaciła mi 100 % wynagrodzenia, bez stwarzania problemów.

mecenas

KRS sobie sprawdz

majster

Podobno jakieś ogromne budowy wygrali w na Słowacji i kupili tam 2 betoniarnie. Szukają pracownikow zeby tam oddzial zrobic. Ciekawe jakie tam dadza zarobki ale podobno lepsze niz tu

libiazak

Wypłata nigdy nie była po czasie jak pracuję. Szefostwo nawet miłe w porównaniu do poprzedniej pracy, nie ma chamstwa i jak czegos sie potrzebuję to raczej nie ma problemu z wolnym czy z podobnymi .W sumie jedyny minus to robota daleko i nigdy nie wiadomo czy gdzies trzeba jechać czy na miejscu. Ale jak robota wyjazdowa to pieniądze też lepsze.

hurt

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx - 2009-12-09 00:04:30 widze ze wsyscy przekupieni zgadzam się! łącznie z tymi co atakują firmę. Tylko że ich pewnie przekupiła konkurencja!! Bo wie że w normalnie nie ma z apeironem szans i dlatego bluzga na forum. Moim zdaniem moznaby sie wiele od apeironu nauczyc. Firma co nie daje sie nikomu okrasc tylko ze niektorych to boli

obywatel

Potwierdzam!!!!!!!! Budowa w Sanoku. Same dobre wspomnienia. Bardzo w porządku kierownik. Z wynagrodzeniem nigdy nie było problemu. Pełna kultura i miła atmosfera.

budowa sanok

Ludzie nie potrafią znieść jak komuś się powodzi myślą, że zarządy w spółkach całymi dniami się obijają, a firma na nich robi. Czasem trzeba się pogodzić z tym, że wyżej się już nie podskoczy.A takie wypisywanie jest potrzebne ludziom , którzy nie potrafią sobie poradzić z marnym miejscem jakie zajmują na ziemi . Firmę Apeiron znam bardzo dobrze. Ze względu na zajmowane stanowisko pozwolę sobie pozostać anonimowy , ale czuje się w obowiązku oświadczyć państwu , że współpraca oraz poziom prezentowany przez zarząd spółki dla mnie wyznaczył pewne standardy.

PIP-stacja benzynowa

widzę, że poziom dyskusji sięgnął dna. Więc pozwolę sobie wyrazić opinię w celu w celu złagodzenia tonu poprzednika . Otóż życzyłbym każdemu, żeby pracodawca zapewniał takie warunki jak PBU APEIRON.

nic dodać nic ująć:)

koneser

zleży który rocznik

anonimowy

Ja z z z firmy apejron znam panią prezes[usunięte przez moderatora] i u niej pracowałem na budowie w Sanoku. Lepszej kobiety to nie poznałem bardzo mi pmogła.

miro

Pracowałem dla Apeironu na budowie galerii handlowej w Sanoku i liczę na dalsze zlecenia innym też polecam bo współpracę wspominam naprawdę dobrze!

głos

Jak ktoś mnie oszukał to idę do sądu. Widocznie ci "biedni" "oszukani" nie znaleźli tam sprawiedliwości i sami wymierzają ją na forum. Branża budowlana to brutalny biznes. Nie liczcie, że ktoś zapłaci za wasze błędy.

Marian

Z tego co wiem firma od paru ładnych lat działa na rynku i całkiem sporo buduje ale widzę że jej też trafiają się beznadziejni wykonawcy, którzy spartolili robotę i wylewają swoje żele na forach internetowych... Mam nadzieję że prędzej czy później rynek nauczy podwykonawców dobrej roboty albo ich wyeliminuje.

a

Cóż, partaczom, kombinatorom i oszustom nie pozostaje nic innego tylko anonimowe wylewanie żółci na forach. PRL skończył się dawno a wraz z nim złodziejstwo, pijaństwo i partactwo na budowach ale jak widać niektórzy budowlańcy mentalnie nigdy się nie zmienią i boli ich że ktoś próbuje wymagać minimum przyzwoitości.

akurat zadowolony

Jak najbardziej polecam Apeiron sp z o.o. Szkoda, że to forum stało się polem do personalnych rozgrywek. Nie płacą gorzej niż inni, a kultury nie można odmówić kadrze kierowniczej.

kontrahent

Potwierdzam! Mam dobre wrażenia po współpracy z tą firmą.

Arek P.

Zupełnie się nie zgadzam z opinią Zawiedzonego. Z firmą mam bardzo pozytywne doświadczenia, a współpracuje z nimi już 4 lata na praktycznie każdej budowie. Jeśli mówimy o tej samej Pani Dyrektor to bardzo kompetentna i fajna babka. Bije swoją wiedzą na łeb na szyję nie jednego kierownika. Zawiedzony pewnie został kilka razy przegoniony po budowie przez kobitkę i męska duma go boli.

firma

Robiłem dla nich wykończeniówke. Płacą dobrze ale lepiej nie podpaść bo nie mają litości. Strasznie mnie przegonili ale jak sie wywiązałem nie było problemu zapłacili z dnia na dzień.

wełna

szkółka taka sobie, są pewnie lepsze, wykładowcy jak wszędzie - generalnie bez zachwytu

anna

Firmę Apeiron zaliczyłabym do nie najgorszych w jakich pracowałam. Można mieć zastrzeżenia co nowych obowiązków jakie się pojawiają, ale z wynagrodzeniem raczej nie ma problemu. Podwyżki raczej w formie premii, więc to nie do końca motywuje- ale przynajmniej nie trzeba czekać miesiącami na dodatek do wypłaty.Pracowałam w podobnej firmie w Chorzowie i zrezygnowałam po 2 miesiącach, bo nawet bałabym się wymienić teraz jej nazwę.

nie pisz tu już..................................

palanciku, jakby firma nie płaciła to by ją dawno zlicytowali. Więc jak wspaniały PODWYKONAWCO nie potrafisz robić to się za robotę nie bierz. Bo tak jak ta firma jest w porządku, to by wielu pracowników chciało.

henryk

no właśnie, a za pomówienia można sporo zapłacić....

Zostaw opinię o apeiron - Chełmek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie apeiron