Opinie o Apeiron Sp. z o.o. w Chełmek

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Apeiron Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Apeiron Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Hodowla bydła, drobiu, owiec i kóz

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Apeiron Sp. z o.o. w Chełmek

Michał Nowy wpis

Co to dokładnie za szkoła ?

Marek Nowy wpis

Jako absolwent śmiało mogę polecić tę szkołę :)

Ciekawy Nowy wpis

Szkoda, że nikt nie pisze na forum.

iwo Nowy wpis

na poczatek masz szkolen duzo jak sieprzylozysz to i dobrze bedziesz zarabiał

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Apeiron Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Fomm

Apeiron to przecież Uczelnia Wyższa. Nie wiem o czym wcześniej pisaliście ale wydaje mi się, że ta firma już nie istnieje, jednakże mogę się mylić bo opieram się jedynie na informacjach z internetu. Może mógłby ktoś się wypowiedzieć na temat tej firmy o której jest mowa wyżej i wytłumaczyć dlaczego sprawa tak nagle ucichła ?

sebastian

szkoda że tu taka cisza i że nikt nic nie pisze... ja wiem że dzisiejsze czasy to mamy takie, ze raczej każdy sobie, niż żeby komuś pomóc... ale liczę że może jednak jakoś inaczej będzie tu i że znajdzie się ktoś kto rozjaśni trochę warunki pracy w apeironie, interesuje mnei to o co pyta miłek ale i jeszcze ile można zarobić na miesiac...

miłek

cześć, ja szukałem dziś o apeironie czegoś ale internet na temat tego w chełmku mówi niestety naprawdę nie wiele... czy mogę liczyć na to że tutaj ktoś powie cokolwiek na temat atmosfery panującej w pracy może i jeszcze czy kogoś nowego zatrudniają czasem? są jakieś rotacje czy nie ma na co liczyć obecnie?

radek

lepiej napiszcie jak tam u Was z wynagrodzeniem, czy nie ma opóźnień w przelewach i co ważne czy wszystko jest wypłacane na czas do 10 czy 31 czy jak tam macie w umowie zapisane? i jeszcze jedno, są u nich umowy zlecenia czy o dzieło, jaką formę umowy dostaje sie na starcie jak przychodzi nowy pracownik?

Mazowsze

Słuchajcie nie wiem gdzie robiliście,ale ja pracowałem w Apeironie i naprawdę z chęcio bym tam wrócił nie mam teraz pracy,a relacje z nimi były super zawsze wypłacali,lekkie poślizgi były,ale płacili zawsze,dlatego takiej firmy nie znam żadnej.Oszuści wszędzie na około,a o ni naprwde są w porządku i popieram ich firme jako normalno i wypłacalno,Pozdrawiam.P...

Odzyskiwanie należności

Witam serdecznie.Gdyby ktoś z Państwa,oszukanych przez firme APEIRON był zainteresowany odzyskaniem należności,mimo umożenia postepowania przez komornika sądowego,to proszę o kontakt na mdep@saf.com.pl Jako firma windykacyjna odzyskujemy już należności dla kilku firm z branży transportowej oraz budowalnej od tego dłużnika.Z poważaniem.

skład budowlany

Witajcie koledzy ci co zostali oszukani przez tych [usunięte przez moderatora]niedługo podam adresy[usunięte przez moderatora] tej spółki miedzy innymi[usunięte przez moderatora].pozdrawiam

bruk bud

witajcie koledzy.Czy ktoś może wie czy ta firma [usunięte przez moderatora] prowadzi gdzieś jakieś roboty.Bardzo proszę o informacje,gdyż chce im zrobić koło (usunięte przez administratora) y.DZieki

bruk bud

[usunięte przez moderatora] I JESZCZE RAZ[usunięte przez moderatora] I [usunięte przez moderatora] NA CUDZYCH PIENIADZACH JADĄ LUDZIE ZBIERZMY SIE I ZRUBMY IM KOŁO[usunięte przez moderatora] NIECH ZNIKNĄ Z RYNKU PRACY BO NA TAKICH JAK ONI MIEJSCA NIEMA PRAWIE DO KAMIENIOŁOMÓW ICH WYSŁAĆ [usunięte przez moderatora]

kamil28

popieram kolege.niby tak dobrze wszystko pieknie dopuki ktos sie nie przejedzie znam kierownika ktory u nich pracowal i musial sie tlumaczyc za nich porazka.

oszukany

Kolo, to dlaczego w ogóle stamtąd odchodziłeś skoro tak tam dobrze? Firma działa tylko po to, aby znajdować nieświadomych i ich złupić.

Słoma

czy ma ktoś jakieś wejścia w sprawie pracy w Apeironie

fv v4r

dla mnie lepszej firmy nigdy nie było zawsze mi płacili i było tam dobrze a jak komuś sie nie podoba to nich popracuje gdzie indziej to zobaczymy ile zarobi ja jak bym mógł wrócic to bym wrócił z chęcio

KOLbud

na ich miejscu to bym powypłacal dluznika te pieniadze bo z tego co wiem to niekturzy ich szukaja i maja nawet adresy poszczegulnych prezesów a w tedy juz rozmowa nie bedzie miła,ale ich sprawa...

BudPro

Udało się Panu coś wyegzekwować z tych ra (usunięte przez administratora) nków bankowych?

pablo13104

Witam, czy ktos może wie czy ta firma jeszcze funkcjonuje i czy prowadzi gdzies jakies roboty ?

Zostaw merytoryczną opinię o Apeiron Sp. z o.o. - Chełmek

Apeiron Sp. z o.o.