Opinie o Rolnicza Spółdzielnia Mleczarska Rolmlecz w Radomiu w Radom

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Rolnicza Spółdzielnia Mleczarska Rolmlecz w Radomiu. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Rolnicza Spółdzielnia Mleczarska Rolmlecz w Radomiu o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rolnicza Spółdzielnia Mleczarska Rolmlecz w Radomiu w Radom

Kolia

Jak się tam pracuje proszę o opinie i jakie zarobki pozdrawiam

LORI

No niestety to jest prawda sam to widziałem, dość, ze jeszcze dajesz firmie zarobić bo musisz kupić ze swoich, to jeszcze jak nie kupisz to dostaniesz mniejszą 13, to się nazywa okradanie pracownika w białych rękawiczkach.....ale tak jak kiedyś pisałem ludziom to musi pasować skoro nic z tym i innymi wymysłami przełożonych nic nie robią...

CZY ktoś kontroluje tom firmie i coś jeszcze istnieje od upadku powstania w getcie warszawskim klubie stodoła to jest wszystko prawda co tutaj piszą

Kozak

Jest tam norma prawna i również godzin pracy

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Rolnicza Spółdzielnia Mleczarska Rolmlecz w Radomiu? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Załóż Własną Agencję Reklamową Inkubator Marketingu
Piotr Stefański Agencja Artystyczno-Reklamowa Artevade
logo firmy Spawacz
Dextron Personeel B.V.
logo firmy Technik Serwisu
Euro-Part Cezary Walczak

Zuzanna

To na jednego pracownika przypada za dużo obowiązków? Macie chociaż za to dodatkowo płacone, że się wyrabiacie ze wszystkim? No i jak kobiety z pracą fizyczną tutaj, mają lżej niż mężczyźni?

XXR

dzisiaj w moim ulubionym serku radomskim niestety znalazłam kawałki foli, a w serku z owocami sama chemia, koszmar jakiś

Witam słyszałam że w tej firmie płaci się za badania lekarskie i za ciuchy które dostajesz to jest skandal to jest obowiązek pracodawcy zapewnić wszystko ja się dziwię że nikt nie zgłoś tego do PIP

@Ewa

Słyszałaś to dobrze tylko podpisuje się oświetlenie przed podjęciem pracy jak się zwolnisz to za wszystko płacisz jeżeli nie podpisz to cię nie zatrudniają to jest nie zgodne Kodeksem pracy bendom kiedyś mieli problem jeżeli pracownik to zgłośi do PIP

@Ewa

Ja to słyszałem, że z ciuchami różnie bywa bo może odejdziesz i np. oni poniosą stratę, bo Ci ciuchy dadzą a Ty po miesiącu odchodzisz, a oni ciuchy specjalnie dla Ciebie zamawiali....podobno mieli takie sytuacje ze ludzie po miesiącu odchodzili, i ciuchy im zostawały.....

Właśnie dlatego to ludzie uciekają z tej firmy ponieważ pracują za trzech a płacom im za jedno stanowisko jest bardzo ciężko i za to ludzie stąd uciekają najgorsza firma w Radomiu nie polecam tego czegoś co się nazywa firmą

@Ewa

A jeszcze przecież ludzie z biura chodzili na produkcję pakować serki bo nie ma ludzi do pracy na produkcji....żałosne ludzie - kadro kierownicza obudźcie się, że coś Wam nie pyka w firmie.....

Romek

Wyzysk pracownika to oznacza jeżeli pracownik pracuje za. trzy osoby a ma płacone za jedno stanowisko

Wyklęty
@Romek

Możesz pracować 8 godzin, a wykorzystywać kwalifikację 2-3 zawodów, a mieć płacone za wykonywanie 1 zawodu, to też wyzysk

@Wyklęty

Ja to jeszcze usłyszałem, od pseudo kierownika, że Ci z Grajewa to mają wszystkich za (usunięte przez administratora)tu w Radomiu....i dlatego chyba wychodzą z założenia, że lepiej trzymać krótko za r.....j niż pokazać ludziom, że można lepiej pracować i funkcjonować w firmie. Firma o takich standardach , która ma 11 zakładów w całej Polsce robi z siebie dziada a z ludzi wyrobników, którzy na sam widok kierownika powinni klękać i dziękować, że obok nich przeszedł....porażka mentalna od kierownika do zwykłego pracownika....a z drugiej strony to ludziom widocznie w tym zakładzie to pasuje, skoro się na to godzą i nic nie mówią.....a no tak bo przecież 13 pensję dostaną to lepiej siedzieć cicho.....pozdrawiam

Jacek pl

Witam czy som przyjęcia do firmy na operatora lub na magazyn mam uprawnienia pozdrawiam

@Jacek pl

Som przyjęcia zgłoś się do biura

Izabela

Z jakiego powodu uciekają, chodzi o kasę czy coś jeszcze? Na czym miałby polegać wspomniany wyzysk? Często trzeba pracować większą ilość godzin? Może da radę załapać się na dodatkowy zarobek?

LORI

Niestety też miałem przyjemność w tej firmie pracować....i naprawdę jestem w szoku że w dzisiejszych czasach takie firmy, taki zakład produkcyjny ma taki sposób zarzadzania ludźmi i że ta firma jeszcze istnieje...ja zrezygnowałem .... ale współczuje ludziom, którzy tam zostali.... A więc to co ja zaobserwowałem w tej firmie podczas mojej pracy tam to.... 1) ludzie już pół godziny wcześniej przychodzą do pracy....nie wiem czemu, żeby się wykazać czy co...ktoś tak zaczął robić żeby chyba się podlizać i reszta też bo nie może być gorsza....ludzie przecież nikt Wam za to nie płaci... 2) obrabianie (wiecie czego) i obgadywanie jest tam na porządku dziennym....masakra jakaś, aż głowa boli... 3) na stanowiskach niby takich specjalistycznych pracują ludzie, którzy nawet nie mają wykształcenia w tym kierunku....a firma ma wymagania co do systemów jakości i kultury....(np. po kierunkach humanistycznych można być pracownikiem w laboratorium, albo pracując wiele lat w danym dziale nie znać podstawowych nazw zw. chemicznych stosowanych w pracy...,:( ) - ale Ci ludzie są przecież najmądrzejsi, wszystkie rozumy zjedli a nazwy kwasu nie umieją wypowiedzieć...:)śmiech na sali... 4) najlepsze są te ich ustalenia ze związków zawodowych.....nie możesz iść na zwolnienie lekarskie na siebie, lub ewentualnie na dziecko, albo nie możesz wziąć przysługującej Ci ustawowo opieki (2 dni do 14 roku życia) na dziecko, bo Ci potracą z tzw. 13 pensji.....i te ludzie tak chodzą i są robione w .....bo przecież im potrącą i nie wezmą całej 13 pensji w grudniu i wiecznie płaczą jak to żle, jak ich rąbią z kasą na prawo i lewo, i w ogóle jak im żle i niedobrze.....smutni ludzie, ale pracują dalej...... 5) a i jeszcze muszą kupować jakieś produktu od firmy za 300 zł chyba co miesiąc bo jak nie kupią to im potracą z tej zarąbistej 13 pensji.... 6) siedzą na stanowiskach kierowniczych ludzie którzy już dawno powinni być na emeryturze....ludzie żyjący w innym systemie i myśleniu...niestety Wasz czas już minął i to co sprawdzało się 40 lat temu w zarządzaniu i zastraszaniu ludzi już dawno się nie sprawdza.... Więc ja czegoś tam nie rozumiem.... Jeżeli jest Wam tam tak dobrze to nie płaczcie a jeżeli wam tak żle, to odejdźcie i zgłoście to odpowiednim organom jak PIP, Sąd Pracy...itd.... bo z tego co widzę to

Elita

Witam widzę że piszecie to co leży wam na sercu ale nikt nie napisał że nie przestrzegają BHP to znaczy założyli szczotki do butów a ludzie kaleczą sobie ręce bo niedajom rękawic roboczych czeba mieć w własnym zakresie to jest skandal co się dzieje w tej firmie ciekawe czy zarząd guwna siedziba otym wie

Odpowiedzi
@Elita

Pracodawca ma obowiązek zapewnić całe ubranie i rękawice pracownikowi zwłaszcza pracy na produkcji za darmo to jest jego obowiązek wystarczy zgłosić to do pip a oni zajmij się resztą wiem z opini że już miała ta firma problemy pip

Rynko

Wreszcie piszecie to co tam się dzieje że niema ludzi do roboty wszyscy stamtont uciekajom (usunięte przez administratora)za najniższą krajową

@Rynko

A widzisz, ja teraz się za pracą rozglądam. A dlaczego wszyscy uciekają stamtąd teraz? Chodzi właśnie o te zarobki? Ja doświadczenia nie mam, więc by mi pasowało na początek taka stawka. A czy w firmie macie w ogóle podwyżki raz na jakiś czas? Czy ta stawka, którą wynegocjuję na start juz nie wzrośnie?

Xx

A som przyjęcia do pracy bo słyszałam że niema ludzi tutaj do roboty i z kim rozmawiać o pracy jak się skontaktować

@Xx

Jeżeli kcesz straci zdrowie i nabawić się nerwicy to możesz zatrudnić się w tej firmie pieniądze to nie wszystko jedna osoba pracuje za trzech bo niema ludzi do pracy a płacom kiepsko nie polecam tego czegoś

A pracował ktoś jako magazynier? Firma oferuje tam pełen pakiet socjalny. Czyli co? Pytam o to, bo sami napisali w ogłoszeniu na to stanowisko na swojej stronie. Czyli socjalnie co pracownik dostaje? Czy w tym pakiecie są jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe na dzieci, czy nie?

Obiecuję a nic nie dostaniesz żadnych dodatków i zapomnij o 13stej pensj ta firma powinna być skontrolować przez pip isanepit i BHP nie polecam

Tyfus
@Anna

13stom pensje żeby dostać musisz robic zakupy za 200zl co miesiąc i pracować conajmiej dwa lata inaczej ci odbijajom po 100zl z 13stej pensji to co się dzieje to śmieszne nikomu nie polecam pracy wtym (usunięte przez administratora)

Czy można liczyć w Rolnicza Spółdzielnia Mleczarska Rolmlecz w Radomiu na prywatną opiekę medyczną?

Nie polecam nikomu pracy w tej firmie wyzysk pracowników za najlepszą krajową

Poraszka 1 osoba wyklada na 8 taśm towar bo niema ludzi tutaj pracowników traktuje się jak (usunięte przez administratora) łamane są wszystkie prawa kodeksu pracy ktoś musi to zgłoś do państwowej inspekcji pracy i do sanepidu jaki jest tu (usunięte przez administratora)

Beata
@Adam

To co piszesz to jest wszystko prawda ja tu pracuje 10 lat i zawsze tak było może ktoś się przyjrzy tej firmie i coś stym zrobi bo to jest (usunięte przez administratora) pozdrawiam tych co pracują

Wyzysk pracownika

Jakie wartości są cenione w Rolnicza Spółdzielnia Mleczarska Rolmlecz w Radomiu?

Jakie narzędzia pracy zapewnia Rolnicza Spółdzielnia Mleczarska Rolmlecz w Radomiu? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Szybki Lamus

Po za pracą nie zapewniają nic. Jeżeli chodzi o kontakt z pracownikiem to dzwonią na prywatny numer.

Aleksander
@Szybki Lamus

Jak rozumiem w godzinach pracy dzwonią na ten prywatny numer? Możesz też napisać, czy praca jest wymagająca i jaką kwotę na tę chwilę płacą?

@Aleksander

Raczej tak ale zakład nie jest jakiś wielki więc gdy będą czegoś od Ciebie potrzebować to po prostu kierownik do Ciebie przyjdzie i powie co i jak. Po za tym przy stanowiskach pracy są telefony zakładowe to w razie czego będą na nie dzwonić. Kwota jaką ludzie dostają teraz na start oscyluje w okolicach 3,5k + premia miesięcznie. Zależy też na jakie stanowisko chcesz zostać przyjęty. Co do pracy nie jest jakaś bardzo wymagająca. Oczywiście na początku będzie wydawać Ci się trudna no bo trzeba wpoić niektóre rzeczy ale z czasem samo Ci do głowy wejdzie. Praca jak to fizyczna jest dość ciężka ale to już zależy gdzie zostaniesz przydzielony na danej zmianie.

Weronika
@Szybki Lamus

W razie czego to są jakieś szkolenia wstępne? Można liczyć na pomoc kogoś kto dłużej już tu pracuje?

Zoja
@Szybki Lamus

A kobiety do tej pracy fizycznej tez mogą aplikować? Premia jest stała czy są to różne kwoty i od czego właściwie zależy?

@Zoja

Tak mogą aplikować bez problemu. Premia jest raczej stała choć zdarza sie ze jest wieksza lub mniejsza ale to zależy czy coś się zrobiło źle itd.

Zostaw merytoryczną opinię o Rolnicza Spółdzielnia Mleczarska Rolmlecz w Radomiu - Radom

• Jak się pracuje w Rolnicza Spółdzielnia Mleczarska Rolmlecz w Radomiu?

Zobacz opinie na temat firmy Rolnicza Spółdzielnia Mleczarska Rolmlecz w Radomiu tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rolnicza Spółdzielnia Mleczarska Rolmlecz w Radomiu?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 3 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Rolnicza Spółdzielnia Mleczarska Rolmlecz w Radomiu
  • Toruńska 6