RSM Rolmlecz obecnie MLEKPOL

Radom

Opinie o RSM Rolmlecz obecnie MLEKPOL

ewa

może poszukują kogos na produkcje na tasmy, ale niestey wam nie pwoiem czy napewno, kiedys tak ale na pol etatu tylko lub staże a jak teraz nie mam pojecia trzeb a wbiurze zapytac

Jestem pracownicą w tym zakładzie i dziwi mnie że wszyscy narzekają a nikt nie wspomni o tym co naprawdę robią niektórzy w czasie pracy albo w tzw. nadgodzinach ktoś odwala za nich robotę bo on idzie z kolezanka na chwilę w miejsce w które nie obejmuje monitoring wracają po jakimś czasie i narzekania jak to jest prze....ne trzeba tu siedzieć a tam "rodzina" czeka może ktoś z kierownictwa zajmie się tym problemem i rozdzieli co niektorych na przeciwne zmiany nie odzywalam się wcześniej bo nie miałam odwagi ale wszystko ma granice

Zgadza się. Kierownikami są ludzie zaraz po studiach, którzy poza wykształceniem nie posiadają doświadczenia ale posiadają \"plecy\". A wiele osób, zwykłych szarych pracowników co wie o wiele więcej i zna tę branże od podszewki zwłaszcza na swoim dziale kisną w miejscu bez możliwości rozwoju. Ciągłe przypierniczanie się o błahostki... Atmosfera szkoda gadać, ale tylko ta z kierownictwem. Bo na linii pracownik-pracownik jest super

zgadzam się. W tej firmie bez pleców niczego się nie osiągnie...poza tym beznadziejna atmosfera pracy

obiektywny

Potwierdzam, liczą się tylko układy i plecy, nawet pracowici ludzie z wykształceniem nic nie znaczą, nepotyzm w najwyższym wydaniu, najważniejsze jest nazwisko, rodzina i plecy.

serek

szkoda gadac wiekszego kołchozu nie widziałem i takich wyzwisk co tam lecą .

@ndy

Firma starych cwaniaków. Trzymajcie się z daleka.13 lat doświadczeń.

Zostaw opinię o RSM Rolmlecz obecnie MLEKPOL - Radom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie RSM Rolmlecz obecnie MLEKPOL