F.P.H. RUM-LUX

Łódź

Opinie o F.P.H. RUM-LUX

Były

Cześć. Rum Lux to importer lekkiej elektryki. Firma znajduje się w Łodzi w okolicach Nowosolnej. Praca PH polega na 4 dniowych wyjazdach w Polskę. Sprzedaży jako takiej nie ma. Głównie działanie na zasadzie - czy czegoś Pan/Pani nie potrzebuje. Zarobki to 1500 podstawy + prowizja od obrotu. Skutek jest taki, że średnia w skali roku to 2000-2400 zł. Samochód zostawiasz w firmie. Na noclegi masz max 45 zł - czyli sypiasz w słabych warunkach. Trudne relacje z przełożonymi, brak narzędzi marketingowych. Na plus brak presji. Praca dla singli. Ogólnie nie ma dramatu. Jeśli chodzi o rozwój to nie polecam.

Zostaw opinię o F.P.H. RUM-LUX - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie F.P.H. RUM-LUX