Opinie o IGLO-HURT-SERWIS Wojciech Wierzbicki w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie IGLO-HURT-SERWIS Wojciech Wierzbicki. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie IGLO-HURT-SERWIS Wojciech Wierzbicki o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o IGLO-HURT-SERWIS Wojciech Wierzbicki w Poznań

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie IGLO-HURT-SERWIS Wojciech Wierzbicki?

Xxx Nowy wpis

Pan Wojciech W zmarł ponad rok temu. Firma nie istnieje

Agata Nowy wpis
@Xxx

@Xxx potwierdzisz mi, czy to nekrolog właściciela firmy? https://www.nekrologi.net/nekrologi/wojciech-wierzbicki/54210337 Może rodzina kontynuuje działalność i zatrudnia serwisantów? Będę Ci wdzięczna za wyjaśnienia.

Cold ice Nowy wpis
@Agata

Pan Wojciech jak inni piszą zmarł ... Pracowałem kiedyś dla niego pewnie rodzina dalej prowadzi biznes

Miro

Może lepiej zastanowić się nad treścią wpisu a nie szukanie kto zrobił ??

Daniel

Niestety młodzi pracownicy bez doświadczenia oczekują wysokich zarobków, to jakieś nieporozumienie!!

były współpracownik
@Daniel

Ten wpis wykonał krętacz Wierzbicki lub na jego zlecenie, jego klakierzy

to tylko ja

pracowałem u niego 5mc w 2007 najpierw um zlecenie pozniej miala byc o prace robilem caly szereg prac jak inni stawke mialem smieszna jak zapytalem o wieksza kase to powiedzial ze i tak pownienem byc wdziecznyza ta kase bo sie dopiero ucze,przechodzac do innej firmy stawka jeszcze raz taka

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie IGLO-HURT-SERWIS Wojciech Wierzbicki.
Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
Igor

Jesteście pewni, że rzeczywiście nic dobrego w tej firmie nie można otrzymać?

wkooorwiony

popieram przedmówców. czy ktoś ma skuteczny pomysł na odzyskanie zaległych pieniędzy? czy jakaś firma do oddłużania? czy może do sądu?

Iiii

Oszust i kretacz tyle w temacie ciągle czekam na pieniądze za wykonana dla niego pracę zlecenia robić to od razu A płatność to z kilku miesięcznym opóźnieniem

rowniez nie polecam jakiejkolwiek wspolpracy z ta firma, Pan Wojciech to lawirant i kombinator, zmusza również swoich pracowników do kłamania i mydlenia oczu swoim podwykonawcom, naprawde niech wszscy trzymaja sie od niego z daleka, takich ludzi powinno sie skazywać

ZENA

"MAX", gdzie w tych opiniach widzisz pozytywy. W. Wierzbicki, to naciągacz i oszust jakich nie spotkałem w swoim kilkudziesięcioletnim okresie pracy zawodowej w usługach. Ten oszust potrafi w wyjątkowy sposób wpływać na starą znajomość osobistą i kilkunastoletnią współpracę zawodową, aby naciągnąć na wykonanie następnych zleconych napraw, nie płacąc za przeterminowane byle faktury, najczęściej tłumaczy się brakiem płatności przez firmy zlecające mu naprawy. Jest mi dłużny kilkanaście set zł. za trzy faktury od trzech lat ( 04/2014 ). Jeśli są jeszcze firmy współpracujące z tym oszustem to zalecam jak najszybciej wyzerować z nim swoje konta i podziękować za współpracę

były podwykonawca

Niestety nie można o tej firmie powiedzieć nic pozytywnego. Płatności dla firm podwykonawców praktycznie trzeba wymuszać. W moim przypadku opóźnienia to około roku. Zerwaliśmy współpracę Pan Wojtek obrażony ,no bo jak w ogóle można upominać się o pieniądze. Do niedawna były organizowane coroczne zloty . Oczywiście zaproszeni goście musieli zapłacić 380 zł netto za uczestnictwo w biesiadzie.

Max

Wiele tutaj dobrych opinii przeczytąłem o IGLO-HURT-SERWIS Wojciech Wierzbicki i zastanawiam się całkiem na powaznie nad podjęciem tutaj pracy, myślicie że płacą na czas i dają umowę już od pierwszego dnia?

mily

Zdecydowanie odradzam współpracę. Ze swojej strony czekam na wypłatę zaległych faktur już 10 miesięcy. Zero odpowiedzi, ze strony firmy, brak konkretów. W.Wierzbicki nie odpowiada na telefony, włączona tylko poczta głosowa. Dziewczyny w biurze, cały czas tłumaczą, że przekażą informację i na tym się kończy.

kumpel

też bardzo odradzam...firma bez perspektywy,o pieniądze trzeba się prosić..niby miło i przyjemnie,ale niestety szef nie wywiązuje się z tego co obiecuje..nie chce podpisywać umów..nie płaci..

młodszy

Popieram przedmówcę. Prosisz o przysługę, ale Sz. P. obierze ją z nawiązką 5 razy. Wykorzystywanie i brak szacunku dla pracownika.

Zawiedziony

Witam, niestety ale ZDECYDOWANIE odradzam współpracę z Panem [usunięte przez moderatora]Na początku wszystko wygląda cu (usunięte przez administratora) ie - wielki biznes, salony, cu (usunięte przez administratora) a współpraca, a tak naprawdę to jedno wielkie [usunięte przez moderatora], wyłudzenia i nadużywanie zobowiązań pracownika. Także radzę omijać szerokim łukiem i nie dać się nabrać na współprace z kimś takim.

Zostaw merytoryczną opinię o IGLO-HURT-SERWIS Wojciech Wierzbicki - Poznań

IGLO-HURT-SERWIS Wojciech Wierzbicki
1.3/5 Na podstawie 11 ocen.
  • ul. Poznańska 57
    60-852 Poznań