Lingwejon sp. z o.o.

Opinie o Lingwejon sp. z o.o.

luzik

Proszę Państwa, nie warto pracować dla tej szkoły językowej. Nie płacą wynagrodzeń po kilka miesięcy. Nawet lektorzy, którzy już dawno odeszli nie otrzymali zaległych pieniędzy. Szkoła stale poszukuje nowych i młodych, głównie studentów, którzy pojęcia nie mają o tym, co się w szkole dzieje. Odchodzą niemal wszyscy, którzy włożyli ogromny wkład w budowanie reputacji szkoły. Szkoła traci kontrakty, bo ciągle zmieniają się lektorzy u klientów. Być może uznacie, że przesadzam, ale nie! Tak naprawdę jest w Lingwejonie. Pan Prezes i jego Zarząd to dzieciaki, którym bogaci rodzice dali zabawkę do ręki.

Zostaw opinię o Lingwejon sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lingwejon sp. z o.o.