Pierre Cardin

Wrocław

Opinie o Pierre Cardin

Weronika

@magda podłączam się do pytania @Bon ton. Możesz powiedzieć coś więcej o swoich doświadczeniach? Co sprawiło, że tak właśnie oceniasz tego pracodawcę? To co Tobie nie odpowiadało, może nie mieć aż takiego znaczenia dla innych. Konkretne informacje będą o wiele bardziej pomocne dla osób, które zastanawiają się nad dołączeniem do firmy. Co powinny wiedzieć przed przesłaniem swojego CV?

Weronika

@ofuuu dlaczego masz takie negatywne nastawienie do Pierre Cardin? Co jest powodem Twojej niechęci do firmy? Czy spotkała Cię jakaś nieprzyjemna sytuacja? @Ja, a co jest powodem Twojego negatywnego nastawienia do firmy? Napisz kilka słów więcej na ten temat. Czekamy na Wasze opinie.

Ja

Pracowałam w wielu miejscach i różnych stanowiskach, ale z Obozem pracy ukrytym pod skorupą wysokich standardów nie spotkałam się nigdzie. Zderzenie ze ściana. Praca nie warta ani złotówki więcej.

Weronika

@leon, co masz na myśli pisząc o oczernianiu klienta? Jaka sytuacja Cie spotkała?

zosia

@ania stawki są w porządku, bo sklep też sam w sobie jest prestiżowy. Jednak o konkretne stawki najlepiej podpytać na rozmowie rekrutacyjnej, dlatego że to czasem różni się w porównaniu z różnymi lokalizacjami.

leon

nie polecam kiepskie materiały Reklamacji się nie uwzględnia oczerniając klieta

Gość

Dla zainteresowanych pracą w Pierre cardin, przepraszam poprawny adres to: http://skarga.com/aktualnosci/20-zlotych-dziennie-za-sprzedaz-garniturow-pierre-cardin/

Gość

Dla zainteresowanych pracą w Pierre cardin: http://akcs1.m3.pl/gfx/_zdjecia_wspolne/sklep_oferta/0/93/93173/skolko_przezroczyste_fi_35_bez_hamulca_siso___inde_2076552955.jpg

lusiapusia

Ostrzegam również przed podjęciem pracy w Pierre Cardin Poznań Auchan ,Panorama.Najprawdopodobniej ludzie z zaburzeniami psychicznymi,nie umieją zarządzać personelem,krzyczą na pracowników i klientów .Jednym słowem Porażka!

Rozczarowany pracownik

Proszę czytać ze zrozumieniem. Nie było mowy o stanowisku ani kwalifikacjach. Mowa o PREMI OD SPRZEDAŻY. Tak jak osobą wypowiadając się powyżej powiedziano mi że są duże premie od sprzedaży. Niestety tak nie jest.

Rozczarowany pracownik

Witam, Atmosfera w tej firmie niestety nie do końca jest ok.- Oczywiście jak w każdej firmie zależy to od ludzi tam pracujących ale również od kierownictwa i szefostwa. W moim odczuciu wymagania stawiane pracownikom są nieadekwatne do rzeczywistości. Z przykrością muszę napisać że pewne prawa pracowników nie są respektowane co wiąże się ze stresem a, nikt nie odważy się głośno tego powiedzieć gdyż sprzeciw równy jest rezygnacji z pracy. Co do zarobków to jest fakt że raczej szansa na coś więcej niż najniższa krajowa jest znikoma. Teoretycznie każdy ma "szanse" wypracować premie od sprzedaży. W praktyce jest to bardzo trudne ze względu na wygórowane i nierealne oczekiwania jeśli chodzi o kwoty planów sprzedażowych. Jeśli nawet zdaży się premia zazwyczaj nie jest to duża kwota ponieważ to zależy od wypracowanego procentu. Warto tu jeszcze wspomnieć że na pracownikach ciąży odpowiedzialność materjalna co jest oczywiste i normalne w każdej szanujacej się firmie ale też każda poważna szanująca się firma inwestuje w odpowiednie zabezpieczenie towaru (klipsy, bramki, kamery + odpowiednia ilość pracowników na zmianie), niestety na tą chwilę są takie sklepy w sieci Pierre cardin gdzie żadne z tych zabezpieczeń nie funkcjonuje co niestety nie oszukujmy się skutkuje bramkami w towarach za które są obarczani pracownicy. Bardzo mnie rozczarowała ta firma. Nie polecam tej pracy w a wręcz odradzam.

pracownica

Teoretycznie wszystko wygląda dość interesująco ( mówię jako osoba ze średnim wykształceniem, przed studiami) minimalna krajowa + %, który wypracujesz. Jednak na tym się kończy. Jednego dnia Cię chwalą, innego dowiadujesz się, że jesteś zwolniony - ot tak, ba - pytałam nawet o powód - uzyskałam informację, że dobrze pracuję, ale, że mi podziękują - nie wiedziałam, czy jestem w kabarecie - pytałam się co robię źle a informacji nie uzyskałam. Jeżeli komukolwiek się wydaje, że w tym sklepie obowiązuje wyższa kultura muszę rozczarować - jest szacunek ale jedynie na pokaz. Dodatkowym atutem są przerwy, mały sklep i możliwość pracowania na swoją wypłatę.

magda
@ofuuu 06.05.2017 21:44
Praca odmurzdzjąca niczym w Eko na kasie jesli ktoś nie własnej osobowości to POLECAM. Nigdy nie czuła się tak źle- w pracy.J...

Bon ton
@magda 30.05.2017 21:19
czy chodzi o firme paulioadriani ? Ja pracowałam w Galerii Krakowskiej i na Kazimierzu........ bez komentarza !!!!...

Cześć czy możesz podać więcej szczegółów ?

pipi

Ja tez ostrzegam przed bandą Moniką R,Adam P myślą ,że jak dostanie się ta para do koryta to im wszystko wolno !!!!!mają się ku sobie juz od dawna i gdzie Adaś tam ściaga Monię nieuka jednego i robi z niej regionalną z doświadczeniem 1,5 roku pracy na stanowisku kierownika zresztą też dzięki niemu:)

patka
@pipi 18.04.2015 21:07

Ja ogólnie ostrzegam przed podjęciem pracy w firmię, która zarządza salonami marki Pierre Cardin. Podczas rozmowy o pracę zapewniają, że zarobki będą wynosić 2000zł, co okazuje się nieprawdą- ledwo zarobisz 1325zł jeśli przetrwasz miesiąc czasu. Firma nie szkoli pracowników w odpowiedni sposób, pracownik jest pozostawiony sam sobie lub na łaskę pozostałych pracowników- którzy często się zmieniają i sami niewiele potrafią. Kadra zarządzająca nie bierze racjonalnie pod uwagę środków które dają do dyspozycji sprzedawcy, gdy zaczyna się lato każą nadal sprzedawać towar zimowy bo ten zalega im na magazynach. Nie organizują akcji promocyjnych dla klientów bo po co. Przestrzeganie praw pracowniczych leży tam, nie możesz nic sobie zaplanować mimo dnia wolnego bo w każdej chwili mogą ściągnąć Ciebie do pracy. Nikt nie patrzy na to, ze jesteś w pracy 12h masz zostać na nockę bo jest takie rozporządzenie. Nadgodziny jeśli już zrobisz masz wypłacone po pół roku. Ostrzegam nie popełniajcie tego błędu i nie podejmujcie z nimi współpracy.

sprzedawca

Ja mam takie doświadczenie z pracą przy garniturach firmy pierre cardine, że napisano o tym artykuł.. Chodzi o sklep przy ul. Świdnickiej we Wrocławiu . Chciano mi zapłacić 20 złotych za cały dzień pracy a na umowę o pracę za miesiąc zaproponowano mi 1350 zł netto. (usunięte przez administratora)

eleonora

Zgadzam się z wcześniejszą opinią salonu Pierre Cardine . Pani Kierownik dawno nie powinna pełnić tej funkcji ponieważ nie potrafi umiejetnie zarządzać załogą widzi tylko swoje rację przywódcze zamiast motywowac załogę to wprowadza atmosferę nie do przyjęcia. Drogi Pracodawco zwolnij tą KOBIETĘ bo kazdy będzie omijał Wasz ekskluzywny salon!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Witam, ostrzegam przed kierowniczką [usunięte przez moderatora], salon Pierre Cardin w galerii dominikańskiej, zapatrzona , zadufana, z kompleksami kobieta,jak wokół niej nadskakujesz to jest w miarę, ale jak nie od razu idziesz na zwolnienie. Zazdrosna o każdego i każdy lepszy utarg od niej, nie wspomnę o celowym burzeniu dobrych relacji pomiędzy pracownikami...KOSZMAR!!!Szefostwo do rany przyłóż, ale ONA...psuje cały wizerunek firmy.

Zostaw opinię o Pierre Cardin - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pierre Cardin