fabryka ciastek Van Delft

Opinie o fabryka ciastek Van Delft

Ania

Witam, przez jakie biuro pracowaliście w Van Delft? Pozdrawiam

Iza

Ciężko znaleźć konkretne informacje o tej firmie, czy nadal zatrudnia co jakiś czas nowych pracowników?

klara

Ja włąśnie jadę tam ,czy ktoś wie jak tam się pracuje,jakie warunki itd.

Ciasteczka
@klara 09.03.2013 06:56
Ja włąśnie jadę tam ,czy ktoś wie jak tam się pracuje,jakie warunki itd.

Warunki bardzo dobre praca nie jest ciężka . Kordynator główny jeden i drugi nie nadają się na stanowisko . Mają ludzi gdzieś . Nie ma pieniędzy ludzie tu wegetują . Stykają jedzenie jak mogą . Bo 4 samochody na parku są ale księżniczki ( kordynator ) nie pojadą . Nie pchajcie się tutaj . Przyjechaliśmy w 16 . Zostało z 16 dosłownie 2 osoby . Właśnie się pakuje i jadę z tego syfu . Odradzam jak mogę ludzie . Ahaaa i nie pracujecie od van Delfy tylko przez jeszcze jakaś inna ... No

daniel

nie polecam,beznadziejna atmosfera w pracy.[usunięte przez moderatora] koordynatorka fałszywa,nie licząca sie z ludzmi

Rafał

szukam pracy...czy jest jakieś wolne stanowisko w tej fabryce ciatek?pilne mój nr.tel [usunięte przez moderatora] obecnie mieszkam w Hadze

Zostaw opinię o fabryka ciastek Van Delft - Harderwijk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie fabryka ciastek Van Delft