NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE "ZEBRA"

Piaseczno

Opinie o NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE "ZEBRA"

Gosia

Pracuje 8 rok w przedszkolu, trafiłam na ten wpis przypadkowo. To przykre działanie złośliwej konkurencji. To bardzo dobry pracodawca, fajni ludzi, a przede wszystkim praca, która daje satysfakcję , polecam!

mysky

przedszkole strasznie się stoczyło, nauczycielka sypiała z 2 ojcami, rozbiła im rodziny, kradła w biedronce na przeciwko i miała kilka prób samobójczych a mimo to dyrektorka nie chce jej zwolnić bo mieszka w ich mieszkaniu... rodzice boją się że coś zrobi ich dzieciom a dyrektorka że zabije się w ich domu, chora atmosfera, Uwaga TVN ma nakręcić reportaż. ja tam pracowałam i się zwolniłam bo nie bede w takiej patologii pracować,

Zostaw opinię o NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE "ZEBRA" - Piaseczno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE "ZEBRA"