Opinie o Niepubliczne Przedszkole Zebra. w Piaseczno

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Niepubliczne Przedszkole Zebra.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Niepubliczne Przedszkole Zebra. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Niepubliczne Przedszkole Zebra. w Piaseczno

Czy w Zebra s.c. Olga Baca Marcin Brzeziński możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Natalia

pracuje 11lat w przedszkolu tylko dlatego, że jest to dobry pracodawca. Jest szacunek, współpraca, podwyższamy kwalifikacje, zwracany jest koszt szkoleń zewnętrznych. Do przedszkola wracają trzecie dzieci tych samych rodziców i to jest najlepsze świadectwo jak wygląda opieka!!!

Anastasiia
@Natalia

A nawet czwarte dzieci! Ja również bardzo polecam, dobra atmosfera i opieka na najwyższym poziomie!

Serio? Nowy wpis
@Natalia

Wyglada jak sponsorowany wpis nie-kadry. Z perspektywy pracownika wychwalać ze dzieci wracają? Ktoś się ma na to nabrać?

MilenaM

Gorąco nie nolecam tego miejsca! Byłam zainspirowana dobrą opinią tego przedszkola na innym forum,ale jak się okazało później ten forum był z dawnich czasów i totalnie nie odpowiadał żeczywistości. Obecnie są 20 osobowe grupy co sprawia że w przedszkolu jest tak głośno że osobie dorosłej chce się uciekać. Raz przyszłam na rozmowę z Panią Dyrektor, rozmawiałyśmy w pokoju obok, ale z sali obok dochodził tak głośny huk że mnie rozbolała się głowa. Moje dziecko ciągle wychodziło stamtąd pobite przez inne dzieci, a Panie nawet nie wiedziały jak to się dzieje. Panuje tam wielki haos! A do tego Panie są bez kwalifikacji do wykonywania pracy w przedszkolu. Dowiedziałam się od jednej z mam że w tym miejscu może pracować każdy. Pani Dyrektor dużo obiacuje ale nie wykonuje. Poziom zaufania do niej wśród rodziców =0! Tetaz moje dziecko chodzi do innego przedszkola, jesteśmy zadowoleni. Oceniajcie cami...

@MilenaM

A w moim mniemaniu przedszkole jest zdecydowanie godne polecenia. Jedno z moich dzieci jest absolwentem i zawsze miło je wspomina, właściwie ze wzruszeniem i tęsknotą, że ten czas już nie wróci. W pierwszej klasie nie miała najmniejszych problemów z językiem angielskim jak i z podstawą programową. Natomiast syn, który obecnie uczęszcza do Zebry (zaznaczam, że zmaga się z pewną niepełnosprawnością) jest dopieszczone w każdej kwestii. Oczywiście decyzja oddania do nieintegracyjnego przedszkola było wielkim ryzykiem. Ale była to najlepsza decyzja. Przedszkole podjęło to ryzyko i od pierwszych dni czułam wsparcie, Panie na bieżąco mnie informowały o jego postępach, które były widoczne gołym okiem i wychodziły z nowymi propozycjami pomocy. Dzięki ich zaangażowaniu syn rozwija się bardzo dynamicznie i nie jest to opinia tylko moja, a lekarzy. Co do kwestii agresji w przedszkolu. Panie zawsze zwracały na nią uwagę i nigdy nie zdarzyło się, aby były temu obojętne, czy nie odbyły rozmowy z rodzicem, a problem został zamieciony pod dywan. Dzieci są różne i czasem jest to dłuższy proces. Ale w tym przedszkolu z takimi dziećmi się pracuje, a nie wyklucza. Zresztą w salach jest monitoring i w razie niepokoju zawsze można do nie zajrzeć), Jedzenie pycha ( WŁASNA KUCHNIA), chętnie skusiłabym się na catering ????(Pani Olgo proszę to przemyśleć???? ), super wycieczki, pijama party, organizowane dni rowerowo- hulajnogowe, zawsze czyste sale/ toalety, sale odnawiane co roku, widać że co chwila Pani Olga inwestuje w nowe materiały dla dzieci, zabawki, wyposażenie sal. Nie wiem skąd informacja o braku kwalifikacji ????‍♀️. Panie niezależnie od grupy są ciepłe w stosunku do dzieci, bardzo kontaktowe z rodzicem, konsekwentne, . Wszystko wypośrodkowane. A i ten hałas! Jeszcze za czasów sprzed pandemii słychać było raczej śpiewające dzieci. Fakt jedno dziecko głośniejsze drugie mniej.. bardziej bym się zastanowiła gdyby w przedszkolu panowała cisza ????. To chyba tylko tyle. POLECAM !

Meme
@MilenaM

Dzień dobry, a o którą placówkę chodzi dokładnie?

Mama z zebry Nowy wpis
@MilenaM

Zgadzam się z ta opinia w pełni, nie polecam nikomu przedszkola Zebra. Osoby niekompetentne - częsta wymiana kadry. Dbają tylko o marketing i wizerunek a nie dzieci. Wartości na stronie www tylko ma papierze - rzeczywistość zupełnie inna.

Honorata Nowy wpis
@Mama z zebry

Mogłaby Pani przybliżyć tę wspomnianą aktualną rzeczywistość?

Jak wygląda sprawa grafiku w NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE "ZEBRA". Czy pracodawca idzie na rękę?

Pracodawca zawsze idzie na rękę. Uwzględnia w grafiku potrzeby swoich pracowników. Przed ustaleniem grafiku rozmawia o potrzebach pracowników odnośnie dni wolnych, bądź godzin. Polecam!

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Zebra s.c. Olga Baca Marcin Brzeziński? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Piaseczno
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy Spedytor Drogowy (FTL)
Logart Sp. z o.o.
kierowca65

wlascicielka nastawiona nastawiona tylko na zysk . dyrerktor bez kwalifikacji .brak szacunku do pracownikow . standarty zywienia odbiegaja daleko od tego co preferuje opis .

Beata
@kierowca65

Hmm, ale nie do końca wiem, z jakiej perspektywy wypowiadasz się na forum - pracownika NIEPUBLICZNEGO PRZEDSZKOLA "ZEBRA"? Niepokojące są troszkę Twoje słowa o braku szacunku do pracowników - możesz podać jakieś konkrety? Może sytuacja jest bardziej złożona niż mogłoby się wydawać.

Anita

Przedszkole ma w internecie dobre opinie, więc i pracownikom dobrze się pracuje!

Maryla

Ten wątek jest akurat o przedszkolu w Piasecznie. Dobrze się pracuje to i rodzice zadowoleni.

Mam wrażenie, że niektórzy są inspirowani przez konkurencję!

Gosia

Pracuje 8 rok w przedszkolu, trafiłam na ten wpis przypadkowo. To przykre działanie złośliwej konkurencji. To bardzo dobry pracodawca, fajni ludzi, a przede wszystkim praca, która daje satysfakcję , polecam!

matka2dzieci
@Gosia

Skoro tak dlugo tam Pani pracuje to zapewne wie ze wieszosc informacji promocyjnych ze strony internetowej to FIKCJA! przedszkole opisuje i obiecuje cuda wianki a tymczasem robi niewiele z tego... jestem mocno zawiedzionym rodzicem; corka po tym rzedszkolu nie zdala testow do szkoly dwu-jezycznej...a w szkole nauczyciele nie zglaszali nam zadnych problemow.

Zostaw merytoryczną opinię o Niepubliczne Przedszkole Zebra. - Piaseczno

• Jak się pracuje w Niepubliczne Przedszkole Zebra.?

Zobacz opinie na temat firmy Niepubliczne Przedszkole Zebra. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Niepubliczne Przedszkole Zebra.?

Niepubliczne Przedszkole Zebra.
3.5/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Prymasa Augusta Hlonda 6 lok. U3
    02-972 Piaseczno