LOOPY'S WORLD WROCŁAW

Bielany Wrocławskie

Opinie o LOOPY'S WORLD WROCŁAW

Madzia

Witam, jestem na Halloween. Mało atrakcji dla większych dzieci. Kiedyś było zdobienie dyni itp. Cukierki za hasło i wygranie w konkursach rozczarowaly i to bardzo, zwykle mini landrynki! Mało ozdób ze z tematyka. Rodzice sie nudzą, mogliby chociaż rowerki treningowe postawić w każdym koncie. I muzykę włączyć. Kawa dramatyczna, wypić sie nie da. Mokre podłogi koło restauracji, pochlapane napojami, długi czas nie sprzątniete! Mały wybór ciast! Powinny być stoiska czarownic, czarodziejów, każdy powinien opowiadać np. Pod namiotem. Uważam, ze jest gorzej niż było. Kilka osób z obsługi stoi, jedna pracuje.

Zostaw opinię o LOOPY'S WORLD WROCŁAW - Bielany Wrocławskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LOOPY'S WORLD WROCŁAW