uni hut

Kraków

Opinie o uni hut

album
użytkownik zarejestrowany

najlepiej aplikować poprzez stronę, wygląda profesjonalnie więc to wszystko na pewno do nich wpada ;)

złodzieje

wojtek 79

ta firma potrzebuje niewolników a nie pracowników. ceny w sklepach rosną a wypłaty od kryzysu się nie polepszają kierownictwo dzieli się a pracownik dostaje tylko więcej do roboty.

robek59

jak ma firma prosperować jak kieruje nią obsada bez wyższego wykształcenia a szefostwo zmienia auta jak rękawiczki. człowiek liczy każdy grosz,pracuje w syfie za marne grosze a oni szastają pieniędzmi nie patrząc na to żeby docenić pracowników i dołożyć coś do wypłaty!

zero

Jak w firmie ma być dobrze jak kierują nią ludzie bez wykształcenia i bez jakiegokolwiek doświadczenia,a zarabiają jak by magistra obronili to jakaś żenada jest że nikt nie ma na to wpływu.kiedy pracownicy pracujący w syfie będą mogli zarobić na tyle dobrze żeby nie musieli liczyć każdego grosza?Niech ktoś odpowie na to pytanie?!

Zostaw opinię o uni hut - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie uni hut