Cardo, Hak Construction

Katowice

Opinie o Cardo, Hak Construction

anja

a co to była za ofertą z tą obwodnicą Hrubieszowa i jak się skończyło finalnie czy możecie szczerze napisać?

Kancelaria Partner

kupimy wierzytelności firmy HAK CONSTRUCTION Sp. z o.o. oraz DROMET Sp. z o.o. 14) 6765010

szym_on1

W sprawie płatności proszę o kontakt szym_on1@wp.pl

Niestety moja skromna osoba też miała do czynienia niedawno z pracodawcą HC(spółka matka Cardo). Myślę że można byłoby napisać niezłą książkę na temat tej firmy. Nie płaci począwszy od pracowników skończywszy na podwykonawcach. (usunięte przez administratora) Absolutnie odradzam współpracę z jakąkolwiek firmą Pana(usunięte przez administratora) chyba że lubi dawać materiał za darmo lub pracować za darmo!

Zostaw opinię o Cardo, Hak Construction - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cardo, Hak Construction