SwissWork

Opinie o SwissWork

Elektryk PL

Uwaga na firmę SwissWorkAG z siedzibą w St. Gallen oraz na inne agencje szukające dla nich ludzi... Po przejechaniu 1500km okazało się że 1 pokój jest zarezerwowany dla 17 osób. Bez lodówki,TV, czajnika,na poddaszu, zakaz gotowania,na wsokści 1300m n.p.m. gdzie się jedzie 40 minut na 2-im biegu. Cena za osobę 40CHF w pokoju 17osobowym gdzie muchy leżą padnietę na podłodzę bo na dole jest obora,śmierdzi,słychać bydło. Praca: Baustelle Biogen 4542 Luterbach. Chaos na wielkiej budowie: 20 minut pieszo z parkingu, szkolenia,egzaminy, brak konkretnych osób do wprowadzenia, możesz wnieść tylko wodę, nie ma kto godzin podpisywać,czytniki linii papilarnych nie działają więc problemy z wejściem i godzinami,brak materiału,kilka firm nad tobą,obserwowanie i szukanie powodu do nałożenia kary, ubranie szczelne tzn gogle dolegające do twarzy,specjalne rękawice,buty ponad kostkę,kask itd Dużo osób już wróciło po kilku dniach pracy bez pieniędzy lub od razu po zobaczeniu co się tam dzieję. OSTRZEGAM!!!

Anonim

**********************************ACHTUNG*************************************** Nie podejmujcie pracy w tej firmie.Osoba prowadząca to [usunięte przez moderatora].[są też inne oddziały tej firmy ale ten koleżka chętnie bierze Polaków aby ich oskubać]mam nadzieje ze kiedyś trafi do pierdla. Oszukuj na każdym kroku,trzeba się o swoje upominać ,tak jakby się to wam nie należało-[pieniądze za prace] Jeżeli już zapłacą top około 55%zaliczkowo-reszta -może na koniec miesiąca,ale to też nic pewnego,jeżeli spróbujecie odejść od nich bez wypowiedzenia to się z kasa możecie pożegnać.Kontrakty które są realizowane są bardzo często podpisywane za godzinę pracy tak ze nie musicie się bardzo spieszyć aby wykonać jakieś zadanie ,chociaż słyszałem że się szwajcarzy plują jak się za wolno pracuje.[Najgorsze co może was spotkać to sytuacje ze wam nie zapłacą kasy,wtedy tylko albo prawnik ,albo związki zawodowe.]Chociaż ci ostatni to taka sama organizacja jak inne ....nastawiona na ochronę własnego rynku pracy ,tak że niekoniecznie wam pomogą. ***********************************UWAGA*************************************

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o SwissWork - Szwajcaria

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SwissWork