Mw Wanicki Sp. z o.o. Citroen Kraków

Katowice

Opinie o Mw Wanicki Sp. z o.o. Citroen Kraków

worker

Praca bardzo fajna , wymagania duże natomiast jak ktoś się wysili to pieniądze można duże zarobić wszystko zależy od chęci jakie kto ma , to nie praca dla leserów albo masz dużą wypłatę albo wcale za leżenie nie płaca. kolega poprzednik chyba liczył na wypłatę metodą czy się stoi czy się leży to się.....należny hehe

a+

pieniądze marne nie wypłacane terminowo, premie dawane pod stołem z opóźnieniem, wymagania z kosmosu, teściki kartkóweczki jak w podstawówce, praca najlepiej 20h dziennie generalnie odradzam każdemu

Zostaw opinię o Mw Wanicki Sp. z o.o. Citroen Kraków - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mw Wanicki Sp. z o.o. Citroen Kraków