Hurtownia kwiatów DO-NAT

Opinie o Hurtownia kwiatów DO-NAT

Belladonna

Znam tą firmę z dawnych czasów. Był taki okres , że pracowało się tam całkiem fajnie. Później jakoś coś się pogubili i wszyscy zaczeli uciekać. A szkoda bo z szefem , przynajmniej wtedy, można było konie kraść.

Mikołaj
@Belladonna 15.10.2018 06:56

Mógłbyś bardziej szczegółowo napisać o swoich doświadczeniach z firmą? Według Ciebie atmosfera i relacje z przełożonym były dobre. Jak obecnie wygląda sytuacja? Czy osoby, które teraz tam pracują, mogą przybliżyć warunki pracy i wynagrodzenia? Jakich kwalifikacji szuka pracodawca u przyszłych pracowników?

Ouo

Pracowałem tam i muszę powiedzieć, że ciężko jest przyjmować i wykonywać polecenia od kogoś kto jest tak prosty.

Jano

Potwierdzam, praca tam to porażka. Znerwicowani właściciele, którzy cały gniew na pracowników przerzucają...Nienormowany czas pracy no i przede wszystkim ATMOSFERA do (usunięte przez administratora) Nie polecam

Ano
@Jano 27.07.2018 17:04

Coś o tym wiem. A kto jest bardziej wkur..... Mr. J czy MRS. D? Chociaż chyba każdego z nich cięzko znieść jak nie mają dnia.

Amaro
@Ano 20.08.2018 07:38

Obydwoje, ale ten J to naprawdę przegina. Jeden dzień spoko, pogada i wgl a na następny jakby okres miał...porażka

Zenek

Idealnie to nie jest nigdzie. Wiem tylko, że wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma!!

sowa bez przyjaciół

także chętnie sie dowiem @Asa bo swego czasu takze chciałam do nich aplikować. Wiec przede wszystkim jaka tam panuje atmosfera, jak sie tam pracuje??

nie polecam pracy w tej hurtowni istny koszmar,tragedia. ŻEZNIA

Zostaw opinię o Hurtownia kwiatów DO-NAT - Gorzów Wielkopolski

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hurtownia kwiatów DO-NAT