Opinie o POLMLEK/FORTUNA

Agata

Aktualnie firma poszukuje osoby na stanowisko automatyka. Czy ktoś wie, w jakim systemie zmianowym odbywa się praca na tym stanowisku? Bardzo przydatne będą też wszelkie wskazówki dotyczące przebiegu procesu rekrutacyjnego.

Agata

@mateo a możesz napisać jaśniej dlaczego? Merytoryczny opis sytuacji - przykłady, konkrety mogą pomóc w podjęciu wielu zawodowych decyzji.

mateo

NIE POLECAM, ODRADZAM TAM PRACĘ NAWET NAJGORSZYM WROGOM.

Witam, zastanawiam sie nad podjeciem pracy na stanowisku magazynier, ile zarabia sie na starcie, a ile po okresie probnym ??

sddf

( usunięte przez administratora )! niepolecam

WWW

WSZYSTKIEGO DOBREGO W NOWYM ROKU DLA WSZYSTKICH PRACOWNIKÓW ,TYCH ZADOWOLONYCH I TYCH KTÓRZY TAK KRYTYCZNIE WYPOWIADAJĄ SIĘ O TEJ FIRMIE

Małgośka

Dziękuję za wszystkie "wypowiedzi"....mam teraz prawdziwy obraz tej firmy. A miałam tam złożyć podanie.......Dobrze, że się zastanowiłam....

brak słów

Na operatorów biorą ludzi, którzy mają jakieś pojęcie o tym co będą robili. Dlatego Ty nim nie jesteś. Ludzie przychodzą pierwszy raz do pracy i są operatorami a Ty pracujesz tam długo i nie jesteś? Sam napisałeś że Polmlek to nie firma dla "leni i bezmyślnych tumanów" Zawsze i wszędzie większe pieniądze wiążą się z większą odpowiedzialnością. Dlatego operatorem musi być osoba odpowiedzialna i lepiej wykształcona a przynajmniej "kumata". Ale Ty pewnie byś napisał że wcale nie chcesz być operatorem bo to nudne i wolisz mniejsze pieniądze...

ae

jaka praca takie podejscie..

asa

i najprawdopodobniej za stanie zarabiam wicej niz ty za swoja ambitna prace wymagajaca myslenia...

asa

pracuje w polmleku w Olsztynie Panie pakowaczu masła..

Kobieta Pracujaca

gratuluję podejscia do zycia i do pracy

coco

dlaczego?

dziekuje wszystkim za szybka odpowiedz:)

witam. mam pytanie jak wyglada praca systemem "4brygadowym" w polmleku. czy sa jakies dodatki za niedziele, nocki, ile dni wolnych i czy jest jakas premia do wynagrodzenia? pozdrawiam

Zostaw opinię o POLMLEK/FORTUNA - Pułtusk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie POLMLEK/FORTUNA