Kris- Chem

Chotomów

Opinie o Kris- Chem

Justyna

Co słychać w firmie? Mam nadzieję, że jest dobrze ponieważ właśnie aplikowałam.

Agnieszka

Kto z Was pracuje w Kris- Chem? Jak przedstawiają się ogólne warunki pracy w firmie? Chętnie dowiemy się od Was więcej. Za co przede wszystkim cenicie sobie pracę w tym miejscu?

@ha no czyli widze ze same plusy sa tutaj w firmie :)

xx34xx

ja rowniez poszukuje pracy i jak to jest pracowac w tej firmie w sumie umowa umową wazne zeby ta prace otrzymac i miec dobre wynagrodzenie jakie jest moze osoba doswiadczona podpowie czy lepeij zlozyc Cv i czekac przygotowac sie do rozmowy kwalifikacyjnej ciekawe o co pytaja da sie wypracowac z firma cos rozwojowego..

tiko
@xx34xx 27.01.2015 23:45

ciężko będzie Ci tak szczegółowo odpowiedzieć na te wszystkie pytania , które już podrzuciłeś jednak podzielę się tym co wiem, a wiem , że ludzie jakoś specjalnie za pracą tutaj nie przepadają. Zresztą widać to chociażby po niektórych wpisach jakie można znaleźć chociażby również i na tym forum. Nie polecam

gość

dają,dają w tej firmie wszystko na dzień dobry przez telefon, a póżniej wypisują Ci umowę o dzieło czy oni długo tak będą oszukiwać rynek,podobno w ich ofercie jest również pasta do zębów

Obserwator

...bo nie było z kim konwersować... jak można konwerwować z Nikim?

Kasia-Gosia-czy jakos tam...

Dokładnie może się wypowiedzą o tych środkach za 50 zł co sprzedają po 400-600-700 gdzie do tysiaka za jeden ! Chyba Pani (usunięte przez administratora) już zakończyła konwersacje . Pozdrawiam ze Stanów ! (usunięte przez administratora)

gość

całkowicie cię popieram nie kupować (usunięte przez administratora) zmieść ich z horyzontu

Gość

(usunięte przez administratora)Trzymam kciuki za tę Firmę, bo wiem ile krzywdy wyrządziły jej te (usunięte przez administratora)

Aldik

Super atmosfera panuje w tej Firmie i kasa jest zawsze na czas, dlatego dziwie się niektórym wpisom. Tajemnicza osobo mająca jakąś tajemniczą i rewelacyjną wiedzę ujawnij się przedstaw daj namiar do siebie. Chętnie uzupełnie moją recepcję.

Olek

(usunięte przez administratora)Cieszę się, że Firma się rozwija na nowych frontach. Serdeczne pozdrowienia dla całej Ekipy Handlowców!

Jacek

Kris- chem to najlepsza Firma jaką poznałem a Pani (usunięte przez administratora)jest najlepszą Szefową jaką kiedykolwiek poznałem w moim długim życiu. Pozdrowienia dla Załogi z Radomia!

Niezapominajek

Pani Aniu, (usunięte przez administratora)już przegrywają wszystkie sprawy w sądzie. Czeka ich jeszcze niejedna niespodzianka... (usunięte przez administratora)Pozdrawiam więc i życzę powodzenia w starych i nowych inwestycjach. Pozdrawiam również wszystkich pracowników z Kris- Chem i oczywiście dla najlepszego dyrektora na świecie:)

ania

Dostawco, czyli pewnie któraś (usunięte przez administratora):) żeby mnie ktoś znalazł to musiałby mnie szukać, a tego nikt nie musi robić, bo ja się nie ukrywam.Załatwiam pomału wszystkie swoję sprawy i sprzątam bałagan, którego narobiłyście. Zresztą niedługo spotkamy się w Sądzie i okaże się komu nazbierało się duuużo do oddania.

julek

to fajnie, jeszcze nigdy się tak nie uśmiałem ,wszystkie posty pisane jednego dnia ,minuta po minucie, chyba pracownik to jednocześnie klient, a środki to chyba amway,pozdrawiam.

Klient

Dostałem z tej firmy środki chemiczne. Po prostu rewelacja. Nie ma lepszych na rynku!!!!!!

Klient

Dostałem w ubiegłym tygodniu produkty od tej Firmy. Muszę przyznać, że zgodnie z rekomendacjami Pani, która do mnie dzwoniła te środki prezentują bardzo wysokie walory jakościowe. Jestem zadowolony z obsługi i jakości.

Oll

Ojejku, wreszcie się odzywacie w sieci. (usunięte przez administratora)

Aldek

Spoko praca, spoko ludzie, ale wy6ższe premie by się przydały :p Pani (usunięte przez administratora) prosimy:)hehe A tak zupełnie serio pozdrawiam ciepło

esek

Tak trzymać!

Zostaw opinię o Kris- Chem - Chotomów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kris- Chem