Solid MCG

Katowice

Opinie o Solid MCG

Julita

@Grzegorz dziękuję za odpowiedź i wyjaśnienie. Czy ktoś jeszcze z Was miał takie doświadczenia podczas pracy w firmie?

Grzegorz

Dostałem umowę zlecenie na okres 12 miesięcy. Na rozmowie kwalfikacyjnej obiecywali umowę o prace po 3 miesiącach. "Wielka pani dyrektor" rozwiązała umowę, bo stwierdziła, że za dużo ludzi pracuje na tym dziale. Także tak jak wyżej pisałem, praca i firma dno.

Julita

@Grzegorz rozumiem, że nie miałeś najlepszych doświadczeń jeśli chodzi o pracę w tej firmie. Jednak, czy nie zostałeś poinformowany o tym jak będą wyglądać warunki zatrudnienia przed podpisaniem umowy? Piszesz też, że po świętach podziękowano Ci za pracę. Czy wiedziałeś, że nie będzie to praca na długi okres czasu? Rozwiązano z Tobą umowę, czy też jej nie przedłużono?

Grzegorz

Pszeszedłem do tego [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] z konkurencji i mogę powiedzieć, że to był duży błąd. Przed świętami multum pracy i wszystko fajnie itd. Po świętach brak pracy, to dziękujemy Panu. Powyższe komentarze świadczą, tylko o tym jak tam wygląda. Stołki, stoły połamane. Praca za najniższą krajową, nadgodziny za stawkę normalną na drugą spółkę. Nie wiem, czy dyrektorka ta sama dalej jest, ale kolejna ambitna po znajomości pokazać chciała, kto rządzi. Atmosfera napięta, także, kto zdesperowany brakiem pracy, to niech idzie, a kto nie, niech szuka lepszej pracy

beza

Wiecie czy wciąż ejst poszukiwany pracownik administracyjno-biurowy? Dobrze, że oczekują jedynie średniego wykształcenia, a skoro jest możlwa umowa o pracę po okresie próbnym to nie jest tak źle. Zastanawiam się jednak czy wyplata jest na czas.

zyta

Godziny nadliczbowe, lub święta, noce wekendy nie są standardowo płacone jak w normalnych filmach czyli dodatkowo 50 -100% tylko takie dni i godziny zaliczane są na drugi etat w "innej firmie córce Solida". Generalnie lubią jak zasuwa się więcej niż 8 godzin np 12godzin bo zamiast 3 zmian zrobili by sobie 2 zmiany i nie musieli by tyle ludzi zatrudniać. Na salach syf, wszystko połamane, psujące się, brudne, nie dbają o rzeczy tym bardziej o ludzi. Marian to prawda kierownictwo swoje frustracje wyładowuje na pracownikach, nawet nie próbują zrobić miłej atmosfery i być okey na zasadzie zarabiasz minimalna krajową ale jesteś nam potrzebny i fajnie że jesteś. Raczej OPR i zasuwaj .

Marian

Brak szacunku dla pracownika, przyjmują kogo popadnie i później są kradzieże w szatni i jadalni. Nowa pani dyrektor nie ma pojęcia o niczym i tylko zwalniać potrafi. Szkoda czasu na taką firmę.

kamila

(usunięte przez moderatora) brak szacunku dla pracownika -oni nie przejmują sie pracownikami - na ich miejsce są dziesiątki. Poza tym faworyzowanie na lepszych i gorszych,

Zostaw opinię o Solid MCG - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Solid MCG