Grupa Eurocash S.A.

Radom

Opinie o Grupa Eurocash S.A.

mikal

arek, możesz powiedizeć czego wymagali i o co pytali na rozmowie ? Chciałbym spróbować swoich sił i wiedzieć jak najwięcej o nich

tra023

A o co chodzi z tym lizakiem? :)

TRA23

Coś w tym jest :)

sgh

a ciekawe jak nowy logistyk, słyszałam, że zaczyna robić się taki sam jak p. r[usunięte przez moderatora] , albo władza wali do glowy albo ... ( może lizaczka?)

TR

Słynny kierownik logistyki już tam nie pracuje :)

hłe hłe

Pracowałem tam od czasów eldorado i takiego [usunięte przez moderatora] jakim jest kierownik logistyki nie widziałem nigdzie indziej. Praca tam to czyste niewolnictwo polegające na [usunięte przez moderatora] typu ciągnięcie palet z piwem czy cukrem o wadze 1 tony na każdym kroku każą ci łamać przepisy bhp i udają że nie ma żadnych problemów . [usunięte przez moderatora] . Jeśli to czytasz to daj sobie spokój z tym [usunięte przez moderatora] już lepiej roznosić ulotki bo zaczną ci obiecywać a wyjdzie wielkie [usunięte przez moderatora] a jak sobie zrobisz krzywdę z ich winy to cię wyrzucą jak zwykłego śmiecia.

Zostaw opinię o Grupa Eurocash S.A. - Radom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grupa Eurocash S.A.