Galeria Kwadrat

Białystok

Opinie o Galeria Kwadrat

Mac

Mi się tam wydaje, że wszystko jest w porządku i z firmą i tym jak się zachowuje z pracownikami i kasą

Zdychy

Czy ja dobrze zrozumiałem, że w przypadku gdy ktoś będzie szukał pracy w Galerii Kwadrat nie będzie możliwości znalezienia inaczej pracy aniżeli tylko przez stronę internetową? Z jednej strony - w porządku, bądźmy ludźmi rozwiniętymi, z drugiej jednak strony trzeba wciąż pamiętać, że nie każdy Polak ma dostęp do internetu i dla takich osób powinna pozostać możliwość złożenia papierów osobiście.

loggi

Strona galerii kwadrat na bardzo wysokim poziomie, powiedzcie czy ktoś miał doświadczenia pracy za pośrednictwem wspomnianego portalu pracowniczego? chodzi mi o to czy zatrudnienie się w danej firmie za ich pośrednicttwem ma realnym wpływ na pracę dobrą uczciwą i opłacalną pod względem pracowniczych warunków szczególnie dla studentów?

Edward

Nie wszystkie firmy musza mieć strony internetowe, to zalezy od ich targetu klientów. Niemniej jednak dobrze jest miec miejsce, gdzie zamieszcza sie stale ogłoszenia o pracę, a w przypadku braku takiej strony może byc lipa. wiecie, gdzie w takim wypadku galeria kwadrat zamieszcza swoje ogłoszenia? Pozdrawiam.

dommk

@molek a wiesz może coś więcej? Wiadomo, że chodzi mi o warunki zatrudnienia, ewentualnie o to, czy można ich wrzucić do worka solidnych firm :) z góry dzięki

molek

jak najbardziej Galeria Kwadrat dalej normalnie funkcjonuje. Choć brak strony internetowej to spora wada...

Feliks

No juz cały przetrzepałem, no i nic nie moge znaleźć, to może Megane napisz jak wiesz, co się z nimi dzieje, bardzo mi pomożesz.

Megane

Kolego przetrzep internet, informacji w sieci jest naprawdę sporo, tym bardziej, że powyżej jest już wskazówka do twojego pytania...

Feliks

Może w ogóle galeria kwadrat juz nie funkcjonuje, czy ma jakies problemy i stąd ta cała akcja ze stroną internetową.

kony

Czyli wygląda na to, że galeria kwadrat nie opłaciła sobie hostingu lub nie zmieścili się w wykupionej opcji, ciekawe, czy na pracownikach również tak oszczędzają.

Mazgaj

za to ich strona internetowa http://www.galeriakwadrat.com.pl/ daje komunikat To konto zostało zablokowane! Możliwe przyczyny to: - przekroczenie limitu transferu / powierzchni; - naruszenie regulaminu hostingu; - brak terminowej opłaty za konto;

Klia

Na chwilę obecną chyba wszystko pozamykane, chociaż wizualizacje wyglądają całkiem sympatycznie :) http://www.poranny.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20130917/BIALYSTOK/130919716

zenon

czyli obecnie galeria jest zamknięta czy ta przebudowa nie wpływa na możliwość korzystania z gelrii kwadrat?

starski

sklep likwiduja w grudniu tak slyszalem, wiec nie dziwne, ze ludzi zwalniaj, zwlaszcza tych co krótki staż mają

a mi sie tam bardzo dobrze pracuje. jak komus nie chce sie pracowac to niech sie dziwi ze ktos ma do niego zastrzeżenia

rosa

Byłam tam na rozmowie- tragedia facet który przeprowadza rekrutację w Białymstoku to istny [usunięte przez moderatora] - napastliwy, arogancki i nastawiony na ,,nie" we wszystkim co powiesz..............prostactwo

pracowałam tam 1,5roku-mój bilans=wyhodowana nerwica; doświadczenia=[usunięte przez moderatora] , wyzysk [usunięte przez moderatora]..nie polecam

klientka

ładny sklep ale ceny kosmiczne ,wedliny pachno staroscią

prawda

to prawda byłam tam na "rozmowie" to jakaś masakra bardzo niemili ludzie a jak chodziło sie po sklepie to wszedzie taki wyraz twarzy [usunięte przez moderatora]

a

zgadzam się bardzo nie uprzejmi pracownicy nic nie doradzą zero uśmiechu jakby za karę nie wiem coś tam jest nie tak!

gal anonim

Ludzie nie przychodźcie do pracy w galerii kwadrat. Ludzi traktują jak smieci, rzekoma premia jest tylko na papierku, Innymi kategoriami oceniają pracowników i ciągle jest źle nawet jak wszystko jest dobrze. Nie polecam !!!!

Zostaw opinię o Galeria Kwadrat - Białystok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Galeria Kwadrat