A&M HME CREDIT

Krzyżanowice

Opinie o A&M HME CREDIT

BEARS

MAM PRZYJEMNOŚĆ WSPÓŁPRACOWAĆ Z :HOMKIEM - TAK FIRMĘ NAZYWA MÓJ KIEROWNIK. POPRZEDNIO PRACOWAŁEM W DWÓCH FIRMACH I WIDZĘ DUUŻE RÓŻNICE - NA PLUS. OCZYWIŚCIE TRZEBA ROBIĆ SWOJE , LECZ ZAWSZE MOGĘ LICZYĆ NA WSPARCIE I TO CO MI SIĘ PODOBA KONSEKWENCJĘ W DZIAŁANIU. PROWIZJA JEST NAPRAWDĘ OK !!! I W ODRÓŻNIENIU OD POPRZEDNICH FIRM DOSTAJĘ SZCZEGÓŁOWE ROZLICZENIE WIĘĆ WIEM ILE I ZA CO DOSTAJĘ ZAPŁACONE - WARUNKI WSPÓŁPRACY OD POCZĄTKU SĄ JASNO OKREŚLENE - WIĘC NIE MA NIEDOMÓWIEŃ I NIEPOTRZEBNYCH ZGRYZÓW - NAPRAWDĘ GORĄCO POLECAM SZUKAJĄCYM DODATKOWEGO ZAJĘCIA - ZADOWOLONY BEARS

Zostaw opinię o A&M HME CREDIT - Krzyżanowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie A&M HME CREDIT