Opinie o STOLAS w Lyon

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie STOLAS. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie STOLAS na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o STOLAS w Lyon

mantra

w gazecie wyborczej.A nie martwią cie opinie o tej firmie?

free

wiem tyle co wyczytałem w necie, rok temu do mnie dzwoniła pani [usunięte przez moderatora] ale nie mogłem jechać , jestem teraz w Warszawie to zdzwonie do niej . A gdzie było ogłoszenie ?

mantra

Grzybowska 2/22 [usunięte przez moderatora] Rekrutacja jest dzisiaj. Wiesz coś o tej firmie?Pilne

free

gdzie ta rekrutacja ??? daj jakieś namiary! nr tel. do pani [usunięte przez moderatora]!!!

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie STOLAS? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy 476. Stolarz meblowy
Lyon
Sidrom Sp. z o.o.
mantra

To jak to jest z tą firmą istnieje czy nie?? Przeprowadzają teraz rekrutacje w piątek nazwa stolas i to trochę mnie dziwi skoro nie ma tej firmy. Numer telefonu aktualny ale to nie pani [usunięte przez moderatora]. Czy ktoś może się wypowiedzieć jak to jest z tą firma? Pozdrawiam

Drodzy i szanowni pracownicy firmy, szykują nam się rewolucyjne zmiany , być może niedługo zło zostanie wkońcu wypędzone . Ciekaw jestem jak pan [usunięte przez moderatora] sobie ze [usunięte przez moderatora] poradzi, i co ten biedak teraz zrobi ze sobą ,bo nie pójdzie mu tak łatwo jak z innymi.[usunięte przez moderatora] nie daj się draniowi, trzymam kciuki.

tylko ja

Dokumentem ubezpieczenia zdrowotnego we Francji jest tzw. „Carte Vitale”. Karta taka jest wydawana obywatelom Francji lub osobom rezydującym na terenie tego kraju. Z karty mogą korzystać równieŜ członkowie rodziny. Karta wydawana jest osobom powyŜej 16 roku Ŝycia. Nowa Carte Vitale zawiera podstawowe informacje o ubezpieczonym: dane osoby ubezpieczonej i członków rodziny uprawnionych do ubezpieczenia, zdjęcie, numer rejestracyjny, zakres ubezpieczenia, dane identyfikacyjne kasy ubezpieczenia zdrowotnego, do której przynaleŜy ubezpieczony, ewentualne ubezpieczenie dodatkowe, a takŜe dane osoby, którą naleŜy powiadomić w razie wypadku jak teŜ stanowisko ubezpieczonego dotyczące zgody na pobranie narządów. Obywatel Polski przebywający czasowo na terenie Francji ma dostęp do świadczeń medycznych ba podstawie Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego – EKUZ. Na podstawie EKUZ przysługują świadczenia medyczne w zakresie niezbędnym z medycznego punktu widzenia. Lekarz udzielający pomocy ustala, czy dane świadczenie jest niezbędne w konkretnym przypadku, biorąc pod uwagę jego charakter oraz przewidywany okres pobytu ubezpieczonego w danym państwie członkowskim. NaleŜy korzystać ze świadczeń lekarza, stomatologa lub placówki, która zawarła umowę z francuskim systemem ubezpieczenia zdrowotnego (conventionné). Nie trzeba okazywać lekarzowi EKUZ, jest on potrzebny tylko przy przyjęciu do szpitala oraz przy refundacji wydatków. Warto mieć przy sobie kserokopię karty. [usunięte przez moderatora]

tylko ja

tak, prawda ze Stolas juz nie istnieje... jeszcze resztki zostaly, i [usunięte przez moderatora] tez zniknela. Firma nazywa sie teraz: S.A.R.L. WOOD SERVICES 3 PLACE MASSENA 06000 NICE to nie jest juz polska firma.

tylko ja

Wynagrodzenie za nadgodziny wzrasta odpowiednio: - o 25% za pierwszych 8 godzin (tj. od 36 do 43 godziny pracy) - o 50 % za kaŜdą następną godzinę.

tylko ja

Od 1stycznia 2010r.. SMIC (gwarantowane wynagrodzenie minimalne) we Francji wynosi: pracownicy powyŜej 18 roku Ŝycia lub posiadający powyŜej 6 miesięcy praktyki zawodowej: 8,86 euro/godzinę brutto lub 1343,77 euro/miesiąc brutto (1056,24 euro netto) przy wymiarze 151,67 godzin pracy miesięcznie (35 godz./tydzień).

michał

100 % prawdy piszesz były pracownik

tylko ja

ajjj...! zapomnialem, pozdrawiam wszystkich ktorzy wlasnie odeszli z tej firmy i ktorzy maja odejsc w niedalekiej przyszlosci... dobra decyzja... osobiscie odradzam przyjazd tutaj:/ ''nie chcem, ale muszem'' 7 Euro bez diet przy 45-52 godzinnym trybie pracy to za malo... nie znam formy ktora by tyle placila... i oferty na necie sa juz ciekawe... moze tez sie stad wyrwie;)

???

Jak mogę skontaktować się z firmą Stolas ponieważ w Warszawie biuro zamknięte z telefony nie odpowiadają. Proszę o pomoc!

Zi

Witam! Jestem nowy w Annecy i szukam pracy! W jaki sposób można się skontaktować z pracodawcą? (Nie mówię po francusku prawie nic)

tylko ja

chetnie bym cos dodal ale jeszcze tu pracuje...

XX

ZGADZAM SIĘ KOLEGO

taś

kto pisze takie gópoty wypłata polskie to tylko pszykrywla nie ma rzadnej diety poniewasz pszypuśmy masz 7 euro na godzinę i to w chodzi 20 dni wychodzi 1260 euro o prócz sobót bo za soboty 4 wychodzi 196 euro wszstko zliczyć do kupy to wychodzi 1456 euro i stego cza odliczy. Polskom pensie około 400 euro to wychodzi 1056 euro niby to dieta a jeden dien wychdzi we Franci 45 euro za dien tok jest wyliczna prawnie z kodeksu pracy policzyć za 30 dni wychodzi 1350 euro to nawet brakuje to powini zarobiac 2806 euro (usunięte przez administratora)

gfg

dobre słowa tylko zbyt łagodne na temat tego Ukraińca

diablo

od jakiegos czasu jestem zainteresowany współpracą z firmą stolas w internecie jednak nie mogę zbyt wiele informacji wyciągnąc fima figóruje pod dwoma adresami warszawskimi z jednym prezesem L. A Państwa opinie są dla mnie dosyć niepokojące .Czy ktos mial w ostatniim czasie do czynienia z firmą stolas i moze udzilić mi zetelnej informacji czy z Panem L. A. warto współpracowac??????????????

Rafal

Wypowiadaja sie niestety tylko "koledzy" ktorzy na robocie sie nie znaja dlatego juz nie pracuja. Jak kradna i mysla, ze nikt o tym nie wie to sie pomylili§ Zal i zazdrosc rozumiem, najglosniej sie drze ta krowa co malo mleka daje! Opisne prostackie odwety najlepiej swiadcza o nich samych. Ja pracuje od 2 lat i jestem zadowolony.

Zostaw merytoryczną opinię o STOLAS - Lyon

STOLAS