Opinie o In-Software w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie In-Software. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie In-Software o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o In-Software w Poznań

nikita

nie wiem jak praca ale z poziomu klienta to(usunięte przez administratora). Właśnie przygotowuje pozew do sądu. Kontakt z firmą równa się wyłudzanie kasy za usługi których się nie zamawiało. Jakikolwiek kontakt z firmą to potem same problemy. Zero etyki zawodowej, idą na ilość. Mają opracowany proces windykacyjny aby zamęczył i żeby ludzie płacili dla świętego spokoju. Ja bym odradzała prace dla takich ludzi nastawionych na zysk i wyciąganie kasy nawet od tych którzy nie chcą ich oprogramowania a jedynie zadali pytanie o produkt.

Wioletta
@nikita

oczywiście nie pracuje tam, szukałam programu do kosztorysowania ale ostatecznie zrezygnowałam. Im wystarczyły tylko moje dane...

Grażyna

Jak uważacie, In-Software to godny polecenia pracodawca? Nie jestem pewna, czy warto próbować się tam dostać. Zarobki są konkurencyjne?

@Tak

Na jakiej podstawie tak uważasz? Jesteś w stanie napisać cokolwiek, co odnosiło by się do faktów, na temat zarobków, czy stosowanych tu technologii?

Ex-pedient

Program - pomyłka. Dwa lata wprowadzają poorawki do ledwo dziającej wersji kiedy w końcu zaczyna działać tworzą nową która ma więcej błędów niż ruski dron. Kontakt w/s rozwiązania problemów zerowy. Infolinia i nagraj się. Firma stoi 3 dni po aktualuzacji i nikogo z in-software to nie rusza. Omijać szerokim łukiem.

mam tak samo Nowy wpis
@Ex-pedient

mam tak samo, chciałabym połączyć siły, jaki jest sposób na wymianę kontaktu?

Właściciel Nowy wpis
@mam tak samo

Witam @ex-pedient i mam tak samo .Mam podobny problem co Państwo. Jak możemy się skontaktować aby połączyć siły?

Paulina Nowy wpis

Witam, widziałam, że w Poznaniu pojawiła się oferta dla programisty. Pomagam synowi rozejrzeć się za pierwszą pracę a w ogłoszeniu nie podano czy wymagana jest doświadczenie, osoba po szkole średniej ale z zamiłowaniem do programowania ma szansę żeby się dostać? Widziałam również, że zapewnione są szkolenia z technik programowania, to są szkolenia wewnętrzne czy zewnętrzne? Niestety nie widzę nic wątku na ten temat.

Justyna Nowy wpis

Bardzo profesjonalna firma IN-Software. Fachowe doradztwo, bardzo szybka pomoc wręcz ekspresowa. Z takim podejściem można poczuć się komfortowo. Jest to firma godna zaufania. POLECAM! Panie Lubomirze, dziękuję za solidnie wykonaną pracę, za terminowość, a co najważniejsze: czytelny jasny przekaz. Pana pomoc jest świadectwem jakości obsługi klienta!

Szukam pierwszej pracy w Poznaniu lub okolicach. Zaciekawiła mnie oferta na stronie firmy, podobno szukają konsultantów ds pomocy technicznej. Czy brak doświadczenia w IT może być tu przeszkodą w podjęciu pracy? Niby każdy pracownik jest przeszkalany, ale czy to wystarczy, żeby, zgodnie z opisem stanowiska, samemu prowadzić szkolenia lub prace serwisowe?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie In-Software? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy [KB] Pomocnik lakiernika
Ciechanów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Producent ds. Promocji Antenowej
Telewizja Puls Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
Jagoda

W ofercie pracy na stanowisko handlowca wpisali że firma zapewnia intensywne szkolenia. Wie ktoś czy długo trwa takie wdrożenie? Ono jest normalnie płatne zgodnie z umową czy szkoli się bezpłatnie? Chciałabym też podpytać czy umowa o pracę która jest oferowana to jest podpisywana już od pierwszego dnia? Czy dopiero po okresie próbnym?

Poziomka
@Jagoda

@jagoda Hej, szkolenie trwa polowe roku przez co chwile na kilka dni jeździsz do poznania i śpisz na materacu w firmie. Jeszcze nie słyszałem by przez 15 ostatnich lat zatrudnili kobietę na stanowisku handlowca, kto zna temat szybko domyśli się dlaczego.

@Poziomka

A możesz jawnie napisać dlaczego, bo ja niekoniecznie kojarzę ten temat? Czemu właściwie firma nie opłacała hotelu lub pensjonatu? Okres szkoleniowy był normalnie płacony?

nikita

Wioletta
@nikita

Kandydatka

Widziałam że firma poszukuje konsultantów do pomocy technicznej. Jest w zakresie obowiązków wypisany punkcik o sprzedaży. Czy ktoś z pracowników może mi dać znać czy wysokie są plany sprzedażowe na tym stanowisku? To bardziej help desk czy bardziej sprzedaż?

klient

UWAGA PRZED ZAKUPEM PRZECZYTAJ NEGATYWNE KOMENTARZE. To najgorsza firma w ciągu 30 lat z jaką miałem odczynienie. Uwaga !!!!!!Okres wypowiedzenia umowy która trwała 10 dni to 2 lata!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Handlowiec wprowadził nas w błąd. Co wielokrotnie zgłaszaliśmy. Firm za przeproszeniem ma w dupie cokolwiek. Zapłaciliśmy ponad 7 tysięcy za program z którego się nie da korzystać. A teraz po 2 latach wysyłaj wezwanie do zapłaty za usługi z których nie korzystamy. Przez ostatni rok nie dodzwoniliśmy się nigdy n numer podany 61..... wiecznie niby wszyscy są zajęci. Ja od 2 tysięcy złotych nie zbiednieje ale przestrzegę wszystkich, którzy chcą podpisać umowę. OSZUŚCI- Brak komunikacji NIGDY NIE PODPISUJ Z NIMI UMOWY w

Grażyna

Ricki
@Grażyna

Myślę że warto spróbować. Pan J. jest godny zaufania i stawia nam bardzo konkretne cele. Praca warta rozważenia. Jeżeli jesteś ambitna dasz radę. Jeżeli chodzi o zarobki, to nie są złe, jak na warunki w Poznaniu.

Janusz
@Grażyna

Myślę że są bardzo konkurencyjne. Naprawdę gorąco polecam ????

Robert
@Grażyna

(usunięte przez administratora) kasy wywalona w błoto Jeszcze mi się on zablokował zobaczymy jak ta firma się do tego odniesie jestem mega zawiedziony i nie polecam zakupu.

Tak

Nie

@Tak

Indiana Jones

"Archeologiczna wyprawa w programistyczne ruiny, których powstanie szacuje się na drugą połowę lat 90-tych", tak jednym zdaniem opisać można pracę w IN-Software Polska - firmie, w której archaizmy od przestarzałych metodyk pracy, po stack technologiczny oparty o Cpp/MFC wiodą prym. Kapsuła czasu, którą polecam ewentualnie jako kuriozum.

Hanna
@Indiana Jones

Dużo osób ma takie zdanie o technologiach używanych w firmie? Ktoś próbował rozmawiać z szefostwem i zaproponować zmiany? Dobrze chociaż płacą programistom?

Dev
@Indiana Jones

Aktualnie wykorzystujemy narzędzia adekwatne do potrzeb naszych produktów oraz usług. C++ wykorzystujemy do systemu IN-FORM na PC + wykorzystanie MFC z najnowszą wersji MS Visual Studio Flutter do aplikacji mobilnej Do zarządzania projektami Confluence i JIRA AWS do serwisów w chmurze... Zapraszamy do zgłaszania się do nas fanów programowania w C++ i...pozdrawiamy Indianę Jones :)

@Dev

Jakie trzeba mieć dokonania lub praktykę w programowaniu w C++, by się dogadać i do Was dołączyć? Napiszesz, ile trzeba spotkań odbyć lub zadać testowych wykonać, by uzyskać odpowiedź i jaką stawkę możecie zaproponować?

Dev
@Edward

Proces rekrutacji zależy od stanowiska. Na Junior Dev należy wykazać się minimum średnią znajomości C++ i programowania obiektowego. Warto opowiedzieć o swoich zrealizowanych projektach. Nie ma testów na wejście, są dwie rozmowy rekrutacyjne. jak ktoś ma doświadczenie na studiach z programowania to może wystarczyć. Fajnie jak ktoś zna Fluttera, SQL, C# ...to pomaga. Na stronie firmowej www.in-software.pl jest aktualnie oferta na Juniora...możesz sprawdzić....

Irena
@Dev

A jeśli komuś brakuje trochę doświadczenia? Samo programowanie na studiach to trochę mało. Przyjmujecie stażystów? Może tka udałoby się podreperować braki praktyczne

Emilia

Powiecie jak warunki pracy w call center? Ktoś tutaj pisał, że przyjmują bez doświadczenia. Czy na tym stanowisku też można liczyć na jakieś szkolenie przed rozpoczęciem współpracy? Czy jakiś starszy stażem pracownik jest do dyspozycji tego bez doświadczenia przez jakiś czas?

Jaki jest okres rozliczeniowy w In-Software? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Lidia

Zdarzyło się może kiedykolwiek jakieś opóźnienie?

Aureola
@Lidia

Ja zawsze dostałam na czas. I wydaje mi się wszyscy dostajemy jednego dnia przelewy .

Hanna
@Aureola

No to dobrze. A zarobki w ogóle na jakim są poziomie, zadowolona jesteś? Jest tylko podstawa czy jakieś premie tez?

Flater
@Lidia

Nigdy nie ma opóźnień z wynagrodzeniem

Lidia

A o co niby?

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w In-Software?

Odpowiedź

Tak

Emilia
@Odpowiedź

Skąpa odpowiedź :) Chcesz powiedzieć, że firma szkoli programistów zupełnie od zera? To chyba rzadkość na rynku, a przynajmniej ja nie trafiłam na nic podobnego. Trzeba to nagłośnić ;)

Jak długo trwa proces awansu w In-Software?

Listonosz złej nowiny.

Mało kto awansuje, ale odpowiadając na twoje pytanie proces awansu trwa jakieś 19 lat :)

Jaki jest wkład kierownictwa In-Software w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Robson

Kierownictwo robi dużo Aby atmosfera była super. Byłem pracownikiem w tej firmie i nie żałuję wyboru. Kontakt z ludźmi na poziomie.

Hamburg

Aplikowałam na kierownika administracji do tej firmy. Rozmowę przeprowadziła Pani, która oprócz tego, że była miła, była mega niekompetentna. Pytania padające w stosunku do mojej osoby są prawnie zabronione w Niemczech. Brak profesjonalizmu i brak pojęcia o prowadzeniu rekrutacji. Specjalizując się na rynku niemieckim chociaż tylko usługowo-wykonawczym obowiązują jakieś normy.

Łukasz

Software & More to firma, która szuka osób z kompleksami, bez pewności siebie, którzy będą pracować za śmieszne kwoty. Chcą płacić programiście mniej niż osobie na stanowisku biurowym przy ksero.

Jak wygląda ścieżka awansu w In-Software?

Odpowiedź

A który dział Cię interesuje?

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w In-Software. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

wiesław

Oczywiście że w IN-Software można się rozwijać. Polecam tą firmę. Można się wiele nauczyć o organizacji pracy i procesach :)

Zostaw merytoryczną opinię o In-Software - Poznań

• Jak się pracuje w In-Software?

Zobacz opinie na temat firmy In-Software tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

In-Software
3.6/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Ziębicka 25
    60-164 Poznań