in-software

Proszę o informacje jakimi samochodami jeżdżą PH. Dziękuję i pozdrawiam

Gruby
@OLAF 05.09.2017 17:09
Jakie to ma znaczenie?

Uważam , że ma znaczenie, ja jako PH pracujący w terenie , czyli 80% czasu spędzam w samochodzie, chciał bym się w nim czuć bezpiecznie i komfortowo, dodatkowo jeżeli Firma udostępnia samochód do celów prywatnych (tego nie wiem?) to miło by było korzystać z tego samochodu w raz z Rodziną. Stąd moje pytanie. pozdrawiam

hellper
@Gruby 08.09.2017 10:07

80% to focusy

gsa

Pracowałem w IN prawie trzy lata. Dobry produkt, duże wsparcie ze strony przełożonego. Cele realne co wiązało się z przyzwoitym wynagrodzeniem, które mogłoby być jednak wyższe. Można się bardzo dużo nauczyć nie tylko w zakresie sprzedaży ale również procesów bizsnesowych.

be wu er :)

Pracowałem 2 lata jako handlowiec , praca ,,ok'' ok - trzeba pracować czyli robić swoje - realizować swoje plany.. wtedy wyniki są i kasa jest . Atmosfera w firmie extra !!!

Mariusz

o jakich minusach mówisz? pracowałeś tam czy tylko zakładasz, że coś się mogło pozmieniać?

Mariusz

Pracowałem w in-software w latach 2002-2007. Była to moja pierwsza praca jako programista. Sporo się tam nauczyłem: o jakości, o spojrzeniu na użytkownika, procesach. Świetna szkoła. W firmie panuje bardzo przyjemna, wręcz "rodzinna" atmosfera. Miło wspominam urodziny pracowników obchodzone na ogrodzie :-) oraz poniedziałkowe "statusy" gdzie mogliśmy wszyscy się spotkać. Szef p. (usunięte przez administratora) stawia ludziom wyzwania, dzięki którym uczymy się i rozwijamy. Miło wspominam ten okres mojej pracy. Pozdrawiam z Allegro, (usunięte przez administratora)aka 3MK :-)

Piter

Omijać szerokim łukiem, obiecują 3000 uwaga brutto!!, a potem odciągają niezapłacone faktury,każą windykować 8 razy w tygodniu, dają w koszty amortyzacje, ubezpieczanie ,auta badania lekarskie naprawy, paliwo,wizytówki i wszystko co się da, marketing i odciągaj wszystko brutto a nie netto na koniec dostaje się najniższą krajową, na plus sam decydujesz ile pracujesz ale nadgodzin nie można zrobić bo zabierają premie, no i każą sprzedawać program za 10000 który nie jest wart swojej ceny, to samo można mieć za 2000

Benia

pracowałam w tej firmie w dziale cc, fajna atmosfera, super kierowniczka, i handlowcy są ok :) zarobki nie są złe to zależy od wyników jak ktoś pracuje to ma. Polecam firmę i zawsze będę ją mile wspominać :) POZDRAWIAM :)

Kasia

Jak to firma z poznania zarobki do kitu

Zostaw opinię o in-software - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie in-software