Minex Invest Sp.z.o.o.

Opinie o Minex Invest Sp.z.o.o.

tragedia

Byłam na rozmowie w fimie Minex-Invest w połowie lutego 2015. Zamieszczając ten wpis chciałam wszystkich ostrzec przed poziomem rozmowy kwalifikacyjnej w tej firmie. Aystentke/recepcjonistke ktora szukaja- chociaz pani na rozmowie nie wspomniala slowem kogo szukaja,tylko zadawala pytania z cyklu a jest pani w skali o 1-10 ; konflikowa,uczynnna i seria pytac bez sensu ,nie mowiac o obowiazkach tylko wypytawaniu sie -majac przed oczami moje cv czy robilam to czy robilam tamto a widziala ze nie robilam. Firma miesci sie w centrum na ul.chalubinskiego 8, mysla ze jak maja biuro w centrum to jest wielkimi panami.wymalowana starucha obwieszona zlotem poniza ludzi na rozmowie- robiac ciagle miny na kazde wypowiedziane slowo. Przestrzegam pzed ta firma naprawde poziom rozmowy byl zerowy.

Zostaw opinię o Minex Invest Sp.z.o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Minex Invest Sp.z.o.o.