MATALAN

Corby

Opinie o MATALAN

luluś

Jeśli chodzi o samo pikowanie w nowym werhouse Matalan Kirkby to jest ok, pod warunkiem że masz troleje. Jeśli nie to najpierw musisz sobie je znaleźć, potem dopiero pickować. Pickowanie także nie należy do łatwych bo lokacje produktów są tak pomieszane, no ale towar rozkładają niedouczenia anglicy bo obcokrajowiec nie ma na to szans. To praca dla kogoś kto lubi sobie pochodzić lub nawet pobiegać średnio 20 mil dziennie. Bardzo dziwne jest także to że o kontraktach decydują nie superwajzorzy czy manadzerowie tylko pracownik agencji który rekrutuje do pracy. A propo agencji i jej pracowników, UWAGA NA AGENCJĘ GAP w LIVERPOOL. Trzeba się upominać o wypłatę bo niedouczona księgowa nie wypłaca na czas i w całości. Trzeba pisać i wydzwaniac po kilka razy chodzić i dopytywać o swoje własne ciężko zarobione pieniądze. Pracownik rekrutujący ( BILL)okłamuje potencjalnych pracowników mówiąc że jest to praca picker packer, niestety rzeczywistość okazuje się inna. Praca jest tylko na pickowaniu.Oszuści!!!

Patrycja
@luluś 24.01.2015 08:09

GAP najwieksza i najlepsza agencja.

Super praca super ludzie ps. pozdro dla [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o MATALAN - Corby

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MATALAN