e prototypy

Wrocław

Opinie o e prototypy

biki

pająk, to fakt, bo e prototypy to znana firma z branży drukarskiej. Można tutaj zdobyć sporo doświadczenia.

Nie polecam! Ich podejście do klienta też może świadczyć że nie są dobrym pracodawcą. Zamówiłem u nich model do wydruku i po pewnym czasie okazało się że wykorzystują go jak swój. Następnie kłamali że jest tylko podobny do mojego, mimo że był identyczny.

pawel

ja bym nie wysłał pliku stl tylko printscrena

oszuści

Dzwonią po ludziach w odpowiedzi na aplikację i każą im robić projekty (w celu sprawdzenia umiejętnosci) z których pewnie czerpią korzyści. Po wysłanych projektach ZERO odzewu.

Pracowałem w tej pseodofirmie na produkcji, zasuwałem czesto dłuzej niz zalozone 8 h, nigdy nie usłyszałem słowa uznania. Nie polecam tej firmy. Nie wspomnę jak często zmieniają tu ludzi. Warto poszukać czegoś innego. Kasa, żadna rewelacja, nie mialem nawet 2 tys, to o czymś swiadczy. Szkoda słów, trzymajcie się zdala.

Zaprosili mnie na rozmowę i stwierdzam ze szkoda było czasu. Firma z parkiem maszynowym najwyższej półki ale to co oferują finansowo dla osoby z 2,5 letnim doświadczeniem to jest pomyłka (3300 brutto) na Wrocłąw !!!!!!!

Zostaw opinię o e prototypy - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie e prototypy