ra-tech - nowax

Płock

Opinie o ra-tech - nowax

marina

@gural przede wszystkim trzeba ustalić czy ta firma nadal jeszcze istnieje, w krasie nic nie ma niej konklretnego a w internecie całym wydaję się wcale nie istnieć. dowiedziałam się tylko że adres siedziby to powinien być Płock, a w krsie mi coś z Warszawą wyskakuje

gural

witam mam tylko jedno pytanko potrzebuje dokladny adres do tej firmy chodzi mi na jakiej ulicy się mieść i czy ktoś może wie gdzie mieszka pan prezes tych firm proszę o kontakt na email gural17@wp.pl z góry dziękuje

oszukanypracownik

NOWAX ISMENA RATECH (usunięte przez administratora), omijaj z daleka bo oni nie płacą za pracę, na początku czyli pierwszy miesiąc wszystko ładnie pięknie a potem już opóźnienie w wypłacie, w końcu wcale nie zapłacą.

firma Nowax czyli RA-TECH Płock nie wypłaca pieniedzy oszukuja ludzi a prezes mówi ze w płaty beda na konto w piątek ale który ten piątek albo w kórym roku ludzie omijajcie tą firme z bardzo daleka tego złodzieja i kłamca

Zostaw opinię o ra-tech - nowax - Płock

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ra-tech - nowax