Auto Max S.C. Marcin Zalewski Roman Frej

Nasielsk

Opinie o Auto Max S.C. Marcin Zalewski Roman Frej

Opel

Nie polecam!!! Zadzwoniłem we wtorek o godzinie 10:00 umawiajac wymiane tylko płynu hamulcowego, na sobotę na godzinę 8:00. Niestety gdy się pojawiłem właściciel (chyba) poinformował mnie że niestety nie może zająć się moi autem gdyż muszą skończyć auta zaczęte. Przeproszono mnie i tyle, nawet nie zapytano mnie o inny dogodny dla mnie termin. BRAK PROFESONALUZMU!!!

Marcin

Nie polecam oszukują klientów umawiają się na zrobienie np.rozrządu za 600zł a cena przy odbiorze rośnie o 300zł w górę. Wymieniają części które nie podlegały wymianie i chcą za to pieniądze (śmieszne) ubrudzili samochód w środku plus na zewnątrz uszkodzili i się wypierali że to już było NIE POLECAM

Jedrek
@Marcin 23.01.2015 23:02

Byłem tam na praktykach i nie powiem złego słowa A co do wypowiedzi Marcina to niema racji bo cena części jest różna i zawsze może coś dojść do wymiany . Ja osobiście polecam ta firmę dobrze robią i profesonialnie

guzik prawda [usunięte przez moderatora] żadnych składek nie płacą a kirownik wraz z szefem są zamuleni jak żółwie czekałem na umowę ponad rok i po roku dostałem ale o dzieło a miała być po tyg.od przyjęcia o pracę na okres próbny.NIE POLECAM JAKO PRACODAWCY I JAKO KORZYSTANIA Z ICH USŁUG

Zostaw opinię o Auto Max S.C. Marcin Zalewski Roman Frej - Nasielsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Auto Max S.C. Marcin Zalewski Roman Frej