Budomur Sp. z o.o..

Nasielsk

Opinie o Budomur Sp. z o.o..

awer

Chyba nie będę sugerował się tymi starymi komentarzami lepiej przymykać na to oko ale może wie ktoś jak wyglądają realne zarobki

Podwykonawca

Uwaga na tą firmę, nie płacą podwykonawco pieniędzy !!

kjdfgsif

Człowieku jak się zgodziłeś pracować za 10 zł i bez umowy to to kogo masz pretensje ?

przemek321

[usunięte przez moderatora] jakich mało. praca jak w [usunięte przez moderatora] za 10 zł na godz. i bez żadnej umowy.

[usunięte przez moderatora]i naciągacze oraz mydlarze oczu \\\"obiecanki cacanki a głupiemu radość\\\"

Zostaw opinię o Budomur Sp. z o.o.. - Nasielsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Budomur Sp. z o.o..