Giovanni Rubino

Warszawa

Ocena pracodawcy 4/6

na podstawie 8 ocen.

Opinie o Giovanni Rubino

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Giovanni Rubino

bonzo

Dobry, uczciwy pracodawca. Nigdy mnie nie oszukał. Jedynym minusem to, że zatrudnia ukraińców co zaniża poziom restauracji. Wiadomo oni będą pracować za mniejszą stawkę.

Bambo

Pracownicy "zatrudniani" bez jakiejkolwiek umowy, rozliczani jedynie w ramach napiwków jakie dostają, brak pensji ze strony pracodawcy. [usunięte przez moderatora]potrafi jedynie rzucać swoje wygórowane uwagi, miotać się po restauracji i wymyślać nowe punkty do regulaminu który ma jakieś 130 punktów już. Nie zna się na prowadzeniu restauracji a kadra [usunięte przez moderatora] to po prostu kelnerzy którzy wytrzymali tam dłużej niż 2 lata, również nie znają się na swojej pracy i nie potrafią zarządzać restauracją. Nie polecam.

DawidM
@Bambo 24.09.2011, 09:56
Pracownicy "zatrudniani" bez jakiejkolwiek umowy, rozliczani jedynie w ramach napiwków jakie dostają, brak pensji ze...

Witam serdecznie,bardzo dziękuję za tę opinię,byłem dziś umowiony na 13,ale niestety dzięki tej opini niech szukają sobie kogoś innego,szkoda no ale z k niebędę pracował bo z takimi nik niechce...pozdrawiam.

Zostaw opinię o Giovanni Rubino - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Giovanni Rubino