Totalizator Sportowy

Poznań

Opinie o Totalizator Sportowy

karolcia

Wielki Totalizator Sportowy, kpina! nie dość, że pracownikowi fizycznemu nie dają umowy o pracę, to warunkiem przyjęcia do pracy jest podpisanie przez dwóch poręczycieli weksla in blanco! Dochody tych dwóch osób nie mogą być zbyt niskie. Przykładowo jak jeden mój poręczyciel miał dochód 3300zł.brutto to drugi musiał mieć co najmniej 1700zł.! czy coś koło tego. A jeszcze mam pytanie do kolektorów z Poznania, ilu z Was znikają pieniądze przy okazji większych kumulacji? Mi wsiąkło 300zł. i znajomej dokładnie tyle samo, z tego co wiem nie jesteśmy odosobnionym przypadkiem. Wiadomo że w centrali mogą wbić na Twoje konto zdrapki bez Twojej wiedzy i żadnego Twojego hasła nie muszą mieć. Przechodziłam z kolektury na kolekturę to wiem, rozliczałam się z magazynem i miałam nie nabitych kilka zdrapek to mi to wyrównali. Jak oszustwo można inaczej ocenić?

Zostaw opinię o Totalizator Sportowy - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Totalizator Sportowy