"dast express" SP. Z O.O. SP.K. - OLSZTYN

Szczecin

Opinie o "dast express" SP. Z O.O. SP.K. - OLSZTYN

Wet

Firma którą trzeba omijać z daleka. Wyzysk totalny, prezes żeruje na biednych kurierach podwykonawcach zapierdzielając im kase co miesiąc z faktury, pełno starych i doświadczonych kurierów z stamtąd poodchodziło. Totalna porażka chyba ze ktoś chce zmarnować sobie życie....straszna rotacja...do tego teraz trzeba kupic jakies smieszne busy które później (ze względu na zabudowę, można sprzedać tylko w UPS). Prezes M. dobry biznes wymyślił sciąga te busiki i wciska kurierom podwykonwacom. Praca do lekkich tez nie należy a na sam koniec jeszcze Cie okradną. Także zero motywacji. A żeby było tego mało trzeba jeszcze podpisac weksel in blanco w razie co który oddaje, rok po zakończeniu umowy, ale czy odda ? jak wystawiają ogłoszenie ze szukają kurierów to już musi naprawdę być ciekawie, nikt nie chce jeździć, a tu zaraz sezonik się zbliża. Szczerze odradzam.

zyzio

Większych zastrzeżeń do firmy nie mam. Pracodawca jest rzetelny, wypłaty są zawsze w terminie. Jedyny problem to druki RMUA z którymi zawsze się spóźniają i to czasem o miesiąc. Zarobki niezbyt dobre - magazynier i pracownik biura 1300-1700pln. Szef z jednej strony jest wymagający, z drugiej strony jest osoba miła i zabawną. Niestety jest jeszcze dyrektor, który potrafi zaleźć wszystkim za skórę swoimi pomysłami. PS. konkurencja znajdująca się na przeciw płaci lepiej ;)

Zostaw opinię o "dast express" SP. Z O.O. SP.K. - OLSZTYN - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "dast express" SP. Z O.O. SP.K. - OLSZTYN