WestFlex

Maassluis

Opinie o WestFlex

użytkownik zarejestrowany

[usunięte przez moderatora] powiem wam ze robilem tam rok czasu, dzis dziwie sie jak ja tam wytrzymalem tyle czasu myslem ze bedzie dobrze ale i tak bylo zle pani A[usunięte przez moderatora] to jedna [usunięte przez moderatora] brak slow lata za dziewczynami [usunięte przez moderatora] A JESLI AMCIE PROBLEMY TAK JAK JA Z TYM BIUREM JESLI CHODZI O PIENIADZE WAKACYJNE LUB WYPLATY ZNAM JEDNA PANIA Z HOLANDII CO TAKIM CZYMS SIE ZAJMUJE WIEC JAK TO JEST CHETNY PISAC A ODP TERAZ POTRZEBUJE 5LUDZI ZEBY ZROBILA IM KONTROLE I SAMA TA PANI POWIEDZIALA ZE OD KILKU LAT MA NA OKU TE [usunięte przez moderatora] BIURO

Zostaw opinię o WestFlex - Maassluis

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WestFlex