Jamir

Aleksandrów Łódzki

Opinie o Jamir

jedrus

Ludzie! Co wy produkujecie? Nie sztuką jest poćwiartować krowę czy świnię, ale wielką sztuką zrobić z nich wyroby. Kupiłem dzisiaj białą kiełbasę surową parzoną. To jedna wielka tragedia. Tłusta nie miłosiernie, bez smaku(jak bym jadł surowe ugotowane mięso). Może jesteście tą firmą która jest w spisie i również tak się nazywa. Postępujcie tak dalej a daleko nie zajedziecie. Wielka firma jamir!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Moja ocena to ewidenty syf. Uczcie się malutcy.

Zostaw opinię o Jamir - Aleksandrów Łódzki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jamir