Rikaline - technologie GPS

Wrocław

Opinie o Rikaline - technologie GPS

admin2
@admin 25.07.2016, 01:12
Ktoś z pracujących może podzielić się swoimi spostrzeżeniami odnośnie Rikaline - technologie GPS ? Czekamy na nowe info....

Ogólnie nie polecam. Firma mianuje się firmą nowoczesną a czasami używany sprzęt woła o pomstę do nieba. Pracowałem w tej firmie przez dłuższy czas i atmosfera jest ogólnie nieprzyjemna na co dzień niby wydaje się, że jest wszystko w porządku ale jeśli szef ma "zły dzień" to potrafi wyzywać i rzucać inwektywami. Szef jest chamem i nie szanuje ludzi, mimo długiego czasu jaki przepracowałem nie usłyszałem słowa dziękuję. Niestety firma dno - zatrudnienie tylko umowa zlecenie jeżeli nie jesteś studentem to na pewno nie będziesz zatrudniony bo temu pseudo "szefowi" się nie opłaca zatrudnić takiego pracownika.

Zostaw opinię o Rikaline - technologie GPS - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rikaline - technologie GPS