Opinie o Jaf Trade Sp. z o.o. w Pilica

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Jaf Trade Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Jaf Trade Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mięs i wyrobów z mięsa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jaf Trade Sp. z o.o. w Pilica

pracownica Jafu

pracownik - 2013-04-14 20:44:28 Pan Gaik jak brał ten zakład to powinien wszystkich wywalić, wtedy by zaoszczędził tego co piszą ludzie z JAF-u na jego temat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!pracowniku jestem za...ale najpierw musialby wywalic ze swojej macierzystej firmy wiekszosc( jestem ostrozna i nie uzywam jak Ty slowa WSZYSTKICH ) wroc w opisach i poczytaj jak SZEFA oisali jego pracownicy z Najdziszowa.Coz zazdrosnicy i nieroby narzekajacy sa wszedzie :( i mam prosbe nie wypowiadaj sie za WSZYSTKICH, a wszczególnlosci za mnie...nie zycze sobie tego !!!!!!!!!!!

Pan (usunięte przez administratora) jak brał ten zakład to powinien wszystkich wywalić, wtedy by zaoszczędził tego co piszą ludzie z JAF-u na jego temat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

podstawa na konto do 10go, a nadgodziny po 20tym w (usunięte przez administratora);) nie jest źle...

@pracownik

ja też pracuje w jaf ale to już jest okrasa a nie jaf (usunięte przez administratora)

pracujaca

ktoś - 2013-04-10 18:00:38 aaaaa jak tam wypłaty u pana (usunięte przez administratora) wszyscy zadowoleni ////???????/????????????????????????

Sprzedawca

Mam pytanie? Czy waszym zdaniem, macie super kierowniczki? Bo moim zdaniem, nie, wszystkie, nie obrażając!!! O, npz Rybnika J. K. Nie dba o nic!! Mamy ja dość!!!

ktoś

aaaaa jak tam wypłaty u pana (usunięte przez moderatora) wszyscy zadowoleni ////???????/

jaf

ok może żle to zabrzmiało ale chodziło mi o to że po tylu latach prowadzenia firmy nie w taki sposób kończy się prace są pracownicy którzy od początku firmy pracowali i zdrowie na sklepach kobiety zostawiły TAK SIE NIE ROBI ale trudno to już sumienie naszych BYŁYCH SZEFÓW i ja też się z tobą zgodze OBY NIE BYŁO GORZEJ jak dla mnie pracować trzeba I ZYCZE POWODZENIA DLA PANA (usunięte przez moderatora) bo wszyscy potrzebujemy pieniedzy żeby żyć.....

do sprzedawcy jafu

Nie wiem co to ma do rzeczy jak się pożegnał prezes zarządu, ważne by w dzisiejszych czasach była praca i pieniądze z wypłaty na koncie i żeby nowe szefostwo było dobre i lepsze od poprzedniego. Dobrze że to się tak skończyło, znam kilka firm które z nieporozumień właścicieli się rozpadło. Więc, uważam, że decyzja o sprzedaży była najlepszą z możliwych, bo zachowane zostały przez to miejsca pracy a firma będzie nadal istnieć i rozwijać się. Każdy woli tylko narzekać i psioczyć bo tak jest najlepiej. Jak komuś nie pasuje to może tam nie pracować, iść do urzędu po zasiłek i będzie wtedy zadowolony, albo niech otworzy swoją działalność i zacznie pracować na swój rachunek.

jaf-sprzedawca

ha ha ha tacy byli prezesi jafu że nawet nie stać ich było na pożegnanie się ze wszystkimi pracownikami tylko jak te (usunięte przez moderatora) zawineli ogony i cześć pieśni

Do zniesmaczonego

JAF nie zostałby zamknięty. Musi w końcu ktoś zrozumieć że sprzedaż nie była podyktowana problemami z finansami tylko nie dogadaniem się szefostwa, firma od lat miała bardzo dobrą rentowność, a Ci co nie maja pojęcia niech się nie wypowiadają.

pracujaca

Zgadzam sie ze wszystkimi którzy są zniesmaczeni tymi obelgami,masz prace???????????????jedna z druga,to ją szanujcie.P.prezesie osoby od ktorych te świnstwa są tu pisane nie są godne pracować w tej firmie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

jaf-sprzedawca

czytam te wszystkie wpisy i żałość bierze.... zawsze komuś będzie nie pasować i będzie innych oczerniał Trochę już w JAF pracuje i powiem że dobrze że mam prace i 10 wypłate na koncie i czy płacił jaf a teraz pan GAJKI to dobrze ze pieniadze sa i praca .I ZYCZE NOWEMU WŁAŚCICIELOWI FIRMY JAF OBY INTERES MU KWITŁ i jak on zarobi to my też zarobimy a tym co nie pasuje to wypad szukacie sobie innej pracy ... a to co piszecie to świadczy TYLKO O WAS O NIKIM INNYM

pracownica Jaf-u

Ja cały czas zadaje jedno i to samo pytanie...skoro jest tak żle za dawnych prezesów i za nowego po co te nieszczęsliwe, uciśnione kobiety jeszcze pracują? Czy ktoś Was siła trzyma? Przykuł? Przyspawał? A mi jest dobrze...pracuję w pocie czoła, a im wiekszy pot tym większe zadowolenie, ze towar sie sprzedaje. Trudno..taka praca.Nie jest szczytem marzeń, ale jest.Jednak gdym miała tak narzekać, tak szkalować poszłabym w........cholerę.Więc przemyślcie drogie kolezanki czy juz nie czas na Was? Pozdrawiam te, którym jeszcze "się chce" :) Co do forum...juz dawno powinno wylecieć w kosmos!!!!!!!!

pracownica

Bezczelna ,niewdzięczna , i zakompleksiona bidula. Mogłaś nic nie mieć to by ci pasowało? Po co ty w ogóle pracujesz , i zajmujesz miejsce Tym co pracować chcą. Wredna babo.Za dobry TEN SZEF. CAŁE SZCZĘŚCIE ŻE MA ZAMIAR ZDEMASKOWAĆ WŁAŚNIE TAKIE WPISY.I SKOŃCZY SIĘ OBRAŻANIE RAZ NA ZAWSZE.WSZYSCY SIĘ DOWIEMY JAKIE ODWAŻNE MAMY PRACOWNICE. WSTYD.(:(:.

jajo

dziekujemy za wspaniale paczki sw.byly (usunięte przez moderatora) jak te marne 90zeta potracony deputat i bonbonierka zalosne (usunięte przez administratora) a zolty list mozna se (usunięte przez administratora) podetrzec po switecznym obidzie wstydzilbys sie panie prezesie za nasz (usunięte przez moderatora) na twoje konto.

rozbawiona

Najdziszów - 2013-03-24 22:04:44 (usunięte przez moderatora) czuje, że wyleciałeś z roboty i tu próbujesz odreagować. Co z tego,że kupił na raty?? Ty masz zdolność kredytową żeby dostać chociaż tv w kredycie?? Zazdrość ludzka rzecz, ale trochę kultury osobistej nie zaszkodzi...ale pytasz tego kogos o zdolnosc kredytowa na TV jako sprzet RTV czy stacje TV ? hahahha ja piernicze...porazka tu :(:(

pracownica JAFu

wiecie ludzie? Nasi z JAFu pisali głupoty i szkalowali sie wzajemnie i nigdy nie mogłam zrozumiec w jakim celu? Ale widze, ze to chyba przykra norma wszedzie:( Wspólczucie dla (usunięte przez moderatora) ...tez ma u boku pracowników przysłowiowe "buraki". Swoja drogą ciekawe, czy wchodzil tu przed kupnem naszej firmy i włos mu się stroszył? Co teraz musi czuć.gdy czyta o sobie od swoich ludzi? A czy to jest sprawiedliwe i ludzkie? Macie ludzie problem to odwagi mowic w oczy, a nie tu...na formu.To przeciez zwykłe anonimy i świnstwo.

hal

ja pracuje w tej firmie tyle lat ze ty na taki staż pracy nie masz szans . pan (usunięte przez moderatora) jest szefem ok .A pan (usunięte przez moderatora) ma wykształcenie średnie i jest pełnomocnikiem firmy. Pełny nocnik to ty masz pod łóżkiem .

pracujaca

Czy to prawda że wtorek po świetach mamy wolne?

pracujaca

Dziewczyny niema tak żle,mamy 90zł przecież na kwiecień deputatu i paczki swiateczne maja być prawdopodobnie.

mery

(usunięte przez moderatora) powiedziała krótko że nie ma deputatów,nie mówiła nic o dojazdach, że będa placic , zebrała dane.i tyle.o paczkach też nic nie powiedziała jeszcze.ale my lubimy niespodzianki,o niespodziance na dzien kobiet tez nie powiedziala nam i to byle mile zaskoczenie, chociaż dochodzily nas sluchy z innego regionu ze cos bedzie.wic dajcie sobie spokoj bo to nismaczne zachowanie.

Zostaw merytoryczną opinię o Jaf Trade Sp. z o.o. - Pilica

• Jak się pracuje w Jaf Trade Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jaf Trade Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jaf Trade Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jaf Trade Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Jaf Trade Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jaf Trade Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 256 ocen.
  • żarnowiecka 76
    42-436 Pilica