Fa. Langsteiner

Kraków

Opinie o Fa. Langsteiner

me

Niestety to nie jest dobra firma. Nie maja kasy więc wyzyskują pracowników. Za nadgodziny dostałem jakie śmieszne grosze, nie od podstawy tylko od najniższej krajowej. Zapierdol od świtu do nocy. Biurowi też godzinami siedzą i zapieprzają. Ogólnie nie polecam, jakiś kosmos, dwa etaty godzinowo za 2000 zł

Iza

@Zrozumial 27 - czy nadgodziny i praca w weekendy, o których wspominasz, są dodatkowo płatne? Czy oprócz podstawowego wynagrodzenia pracodawca zapewnia dodatkowe benefity, na przykład w postaci pakietu prywatnego ubezpieczenia medycznego? Takie dodatkowe informacje mogą być ważne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w firmie.

Zrozumial 27

@Iza wypłata jest terminowa ale nie zarobisz dużo tam, umowa hmm ? Jak się doprosisz to może dostaniesz albo wyślą Cie do biura pracy po papiery na staż i z biura pracy będziesz mieć świadczenie, Godziny ja CI powiem jak to u mnie wyglądało przychodziłem do pracy na 6 rano miałem praxować do 14 wychodziłem z pracy o 21 i na następny dzień znów na rano ponieważ Pani Prezes się cos uwidziało i trzeba było siedzieć, wysyłają Cie aby coś załatwić nikt nic nie wie a inni maja pretensje iż czegos nie załatwiłeś... System zmianowy jest promowany na rozmowie o prace a w rzeczywistości masz 260 h na miesiąc i dostaniesz jakies grosze a chcąc mieć wolny weekend to powiedzą CI ze chyba sobie zartujesz... Ktoś jak jest pod ścianą to może się tam podjąć pracy ale uważam iż to już konieczność. Pracowałem tam około miesięcy i przewinęło się wtedy około 11 pracowników

krzch
@Zrozumial 27 30.08.2017 10:28

Ilu misiecy ?

Zarozumiał 27

Słyszałem wiele dopóki się nie przekonałem. Może i kasa na czas ale wpompuja psychicznie i fizycznie. Farmacja - nie wiem nie pracowałem. Gastronomia - porażka, kazsy się każdego o wszystko pyta nikt nic nie wie.

Agnieszka

Średnio - podobno kadra zarządzająca zasuwa na lini produkcyjnej i nadaje do prezeski na ludzi z niższego szczebla a tak naprawde w przepisach i prawie zatrzymali sie 10 lat temy , włascielka nie ogarnia co się dzieje bo ma kilka firm i ludzi traktuje jak sługusów i ciemnogód śmiesze w sumie tam jest dlatego podziękowałam :) w sumie to współczuje ludziom ale rozumiem iz arystokrackie podejscie wlascicieli moze wywierac presje psychiczna na pracownikach. Tylko hmm czy pani prezes nie jest po zawodówce ?

Niezadowolony

Pracowałem w tej firmie szczerze to nie polecam, na rozmowie o prace nie robią o nic problemu później jak pracujesz 5 weekend z rzedu i upomnisz się o wolny weekend Panie Prezes ma do Ciebie pretensje ze jak to tak można o wolny weekend się upomnieć... Slaboo !!!! Dostajesz 11 zł na godzine a ile się ochodzisz ze szkynakmi z porecalną ważącą po 60 kg to Twoje. Szanowana Pani Alicjo czasy gdzie żądzi pracowdca już dawno mineły !! NIkt nie będzie całować Pani po rękach za prace w cateringu po 12 zł na godzinę jak gdzie indziej dostanie 17 zł :) Catering ? Chyba jakiś zart !! Wszystko stare wyobijane a sprzęt chyba z lat 90 ale cóz chytry dwa razy traci.

Lucky
@Niezadowolony 28.02.2017 00:13

Masz racje :) Firma świadczy mega drogie cateringi i jest mało konkurencyjna na rynku.

Niezadowolony

boś

Hej, a wypłata jest teraz na czas? Dzięki za odpowiedź

Dawid

Post dotyczy pracy w części gastronomicznej na stanowisku kierowcy/obsługi cateringu. Zasadniczo praca ma wiele plusów. Spodoba się zwłaszcza tym, którzy lubią siedzieć długo w robocie i nie zarabiać za to sensownie. Nie wiem jak tam farmacja, ale część gastro czasy świetności ma już za sobą i jeżeli nic się nie zmieni to nie wróżę happy endu. Obowiązki znikających etatów przerzucane są na pracowników, którzy tam jeszcze pracują, co niestety nie jest w żaden sposób gratyfikowane finansowo. Mógłbym tak jeszcze wymienić kilka rzeczy, ale wydaje mi się, że te powyższe chyba wystarczająco dają do myślenia....

Tolek

Tak ile pracowałem ile mnie nerw kosztowali Ktoś chce się po wk... w aptekach to do Nich masakra

DD

Kochani firma na rynku słabiutka Jeśli ktoś chce się przekonać kilka kroków do Najbliższej apteki i będzie odpowieć zadając pytanie usłyszycie co to kto to produktów nie widać jest to firma która przeminęła . Praca z takimi produktami to mordęga bo nikt tego nie kupi a jak nie kupi to ile będzie ktoś tam pracował dlatego lepiej zebrać info o wiodących firmach w branży niż iść do ......

tom

Witam, pracuje w firmie. Dużo pracy ale wynagrodzenie na Polske bardzo ok. Wazne ze traktuje po ludzku i doceniaja osobe. Rodzinny interes tak ze dla mnie, pracowalem w korporacji, jak najbardzie do polecenia.

zuch

Wszyscy żyjecie przeszłością, a trzeba byłoby spojrzeć co stoi przed firmą z Krakowa w najbliższym czasie. Macie może jakieś pojęcie czy w Fa będą organizowane jakieś rozmowy rekrutacyjne czy na chwilę obecną mają komplet i nikt nie zamierza odchodzić. Bo być może oczywiście mają dużo zakupów i idealne obłożenie osób. Chociaż nie wiem co będzie jak ktoś wypadnie z zespołu.

romek

to prawa, ja również nie znalzłem żadnych nowych zakłądek odnośnie pracy u nich na przykład, więc nie sądze, żeby przez ich strone dało się cokolwiek aplikowac, trzeba w internecie wyhaczyć jakieś fajne oferty i potem do nich wysyłać maila z CV, no innej drogi jak na razie nie wiedzę niestety.. ktoś ma inne pomysły?

oxil

Strona www jest uboga jak ludzie na Wschodzie. http://www.langsteiner.eu/kontakt.php Na dobrą sprawę nie ma żadnych zakładek dotyczących pracy, a te, które są to są ledwo widoczne . Zastanawiam się, czy ma to w dalszej perspektywie sens, jak wygląda proces rekrutacji do firmy i czy warto podejmować ten trud.

roks

No dobra, a napisałby ktoś, czy warto się firmą w ogóle interesować obecnie jeśli chodzi o pracę? Bo na swojej stronie internetowej napisali, że jako zakład pracy chronionej starają się aby ich pracownicy mieli szerokie możliwości rozwoju, edukacji oraz polepszania swoich umiejętności i kompetencji. Brzmi to dobrze, ale ile w tym jest prawdy? Kiedy ostatnio było jakieś szkolenie?

damian

Na stronie Fa. Langsteiner widnieje 12 nagród jakie otrzymali, ale to już raczej stare tytuły, dziwne, że nagle przestali odnosić wielkie sukcesy.

Dadum

Chyba nie pozostaje nic innego jak czekanie, aż pracownicy znowu zabiorą głos w kwestii warunków pracy w fa. W zasadzie to się może zmienić z roku na rok więc aktualne informacje wskazane:)

leszczyk

tak z innej beczki to możecie mi powiedzieć w jaki sposób można aplikować do Langsteinera? i czy warto obecnie?

Bambino

tak, lepiej zająć się węższym asortymentem i zająć się nim naprawdę dobrze, zrobić z niego swoją markę.

piko

ricoh, jak dla mnie to Fa. Langsteiner ma całkiem spory wybór, ogółem nie opłaca się robić wielu rodzajów linii produkcyjnych, lepiej raz, a dobrze.

zuzu

Witajcie. A jak tam pan z usług turystycznych jeszcze pracuje? Czy "rozwija" nową firmę....

?

tak,ale poco?

CZeść jestem młodą osobą po technologii żywności czy jest szansa żeby znaleść pracę w firmie Fa. Langsteiner po takim wykztałceniu

Czyli w firmie Fa. Langsteiner nie ma czegos takiego że jeśli masz działalność gospodarczą bo firma tak wymaga to oni zobowiązują się opłacać zus pracownikowi tylko z wyplaty kazdy sobie sam oplaca tak?

Cześć pracuje ktoś obecnie w firmie Fa angsteiner i jest zadowolny?trudno sie wdrozyc do pracy czy sa jakies szkolenia czy atmosfera jest fajna?

Kraków

Firma jest super. Jak sie dostaniesz to chcesz tam zostac. Sporo pracowników co pracują od 15 lat. Pracodawca wspiera pracownikow aby sie rozwijali. Dla Firmy pracownik jest najwaznieszym atutem. Niestety nie pracuje dla tej firmy ale bardzo bym chciała. Słysze tylko pozytywy.

były pracownik
@Kraków 26.06.2013 10:25

Chyba Ci się coś na mózg rzuciło albo jesteś rodziną szefostwa.

Kapuśniaczek

Jeszcze można dostać obiad czasem bo firma prowadzi ogródek letni i ma dobrą karkówkę z grilla z frytkami.

zuzu

Ależ to nie żart, firma produkuje min. kanapki(bardzo smaczne), praca jak praca, trzeba wszędzie pracować, tylko własna działalność gospodarcza.

Tak, dostaniesz śniadanie.

Pracownicy Langsteiner

Ci, którzy mają negatywne opinie o firmie to są osoby, które nie potrafią pracować, tylko chcieliby dostawać 4000 na rękę i nic nie robić. Firma daje możliwości rozwoju i zarabiania każdemu, kto chce uczciwie i rzetelnie pracować.

przedstawiciel

nie polecam tej firmy choć może się coś zmieniło:) (usunięte przez administratora)

;-(

Umowa przez firmę zewnętrzną. Pierwszy etap rozmów w W-wie, drugi w Krakowie. Jak ktoś ma daleko do Krakowa to kicha...

mam pracę

Gorąco nie polecam tego miejsca pracy.

Alik

zatrudnenie możey być albo na umowę cywilno-prawna albo standardowa umowa o pracę. Pracodawca ogólnie ok jak pracujesz to dostaniesz niezłą kasę i nie ma wywracania planów co miesiąc.

Karol G.

Mam pytanie odnośnie zatrudnienia w firmie na stanowisko PF?Jaka umowa obowiazuje i jaką podstawę można osiagnać majac doświadczenie w branży.Będę wdzięczny za info. Pozdrawiam i życzę miłego dnia

elmo

Rafał, co możesz powiedzieć o stanowisku Key Account Managera ds. sieci aptek? szukają kogoś na podkarpaciu? Interesuje mnie jaka atmosfera w firmie, wymagania itp. Do ciężkiej pracy i wysokich targetów jestem przyzwyczajony - chodzi mi o to czy ta firma to kolejna ściema na 3 miesiące czy można uczciwie pracować?

Zostaw opinię o Fa. Langsteiner - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fa. Langsteiner