Opinie o Moduł-Euro Rusztowania w Gdynia

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Moduł-Euro Rusztowania. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Moduł-Euro Rusztowania o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Moduł-Euro Rusztowania w Gdynia

smo Nowy wpis

Pewnie, że w foliach są całkiem w porządku @finka, a w końcu potencjalni klienci to najlepiej doceniają. Zastanawiam się jednak czy jest szansa u nich na socjale, wiecie? Miaały się pojawić w tym roku jakieś karty multisportu chyba. Dzięki za odpowiedź

Żona Nowy wpis

Ja tam nie wim mam kogos w tej firmie jest tez w Niemczech ale kasy za prace nie wigze co jest z ta firma jest kada na czas czy nie

scaffolder Nowy wpis

Jeśli ktoś chce pracować w firmie bez perspektyw to firma jak najbardziej ok . Szef jest wypłacalny to trzeba przyznać . Nie dostaniecie więcej niż 10 złotych na godzinę lub 9 euro w Niemczech. Firma się skończyła po straceniu Norwegii . Elita uciekła do Norwegii , później paru monterow uciekło też po różnych krajach Unii Europejskiej. Ogólnie jest im lepiej . Rozwijają się co nie groziło im w firmie Moduł. W firmie zostały tylko utrzymanki Pana Henryka. Pracowałem tam parę ładnych lat poświęcając swój czas , rodzinę , weekendy , zdrowie w zamian dostałem tylko ironiczny uśmiech . Pierszenstwo tam ma zawsze ten który trzyma szefa za stopę. Plus : Chłopaki jeżdżąc do Norge mieli po 80 koron na godzinę . Teraz pracując w tej samej stoczni mają dwa razy tyle . On nie wychodził na Norwegii , zawsze marudził . Dziwne że innej firmie się opłaca płacić dwa razy więcej . Chłopaki w Norwegii śmieją się w weekend przy piwku i grillu z przeszłości spedzonej w firmie Moduł . Ja też się śmieje w jednym z kraji Unii Europejskiej mając za 5 h w niedzielę pracy tyle co tam za 30 h . Przemyślcie to . Pozdrawiam

Byly pracownik

Dlugo by pisac o tej firmie, spedzilem tam troche czasu. Kiedys byla to prezna firma z zajebistym szefem ktory szanowal pracownikow. Ekipa byla zgrana i z duma mozna bylo powiedziec ze pracuje sie w module.Potem zaczela sie Norwegia, szefowi calkiem odjebalo bo kasa ludzi zmienia. Pracownik zamienil sie w niewolnika i tak z roku na rok bylo coraz gorzej. Fachowcy zaczeli odchodzic a firma zaczela zatrudniac smierdzieli i nierobow. Klimat w pracy byl do bani, a po pracy nawet na piwo nie chcialo sie isc. Elita odeszla ale jest im duzo lepiej niz bylo w tej firmie. Cieszy mnie fakt, ze wielki pan prezes znowu zapier.... na rusztowaniach. Teraz firma startuje do Belgii, z takim skladem to raczej slabo to widze. Banda z ulicy ze smierdzacym dupolizem na czele. Pozdro dla prezesa, pewnie dalej motywuje ludzi gadkami o tym jak musi dokladac do interesu. Pierdo.... sknerus. OMIJAJCIE TA FIRME Z DALEKA

Czy po rozmowie w Moduł-Euro Rusztowania rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Specjalista Ds. Marketingu
Service Jobs Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
piesek owczarek haha

ludzie jak wy z tym melonem czy jak mu tam sie zwie arbuzem hahah wytrzymujecie obserwuje was praktycznie codziennie przy robocie to pożal się Boze, dawno bym go utopił za to lekceważenie ludzi. zastanawia mnie jedno czy nie jesteście niewolnikami w tej firmie hmm, zarobki macie katastrofajne w porównaniu to co robicie. Ludzie zdajcie sobie sprawe ze zapieprzacie te kilometry rusztowań na 2 cymbałów którzy maja kasy jak lodu a Wy żebracie pewnie o te marne grosze na zaliczki itd

Haha

Jakiś żart, firma jest na kolanach po tym jak elita tej firmy odeszła. Tylko czekać aż będą nie wypłacalni i się skończy kontrakt w Norwegii dla 2 osób. Już przyjmują niepełnosprawnych co w takim zawodzie powinno być zabronione ze względu na ryzyko .

emciak

chyrek dziwie sie twojej opinii dwadzieścia razy wracasz do heńka i taka opinia ?

Shipy

Nie wiem gdzie wcześniej pracowaliście, ale firma akurat jest jedną z najsolidniejszych w Gdyni, wypłata jest co miesiąc, nie tak jak to bywa w innych firmach, w których pracowałem, gdzie prezesi się nie wypłacali. Jeśli komuś zależy, żeby robić dużo godzin i chce zarobić, to w Module jest to na pewno możliwe.

Monter

Firma jedna z gorszych. Na początek dostajesz 10 złoty na rękę czasem 9 zależnie od humoru prezesa. Do tego używane ciuchy, używane buty(usunięte przez administratora)

ChyrekBrudas

Pracodawca jest [usunięte przez admina] . Do tego zakompleksionym .

wk

nieuczciwy pracodawca nie polecam

stary

szkoda czasu (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Moduł-Euro Rusztowania - Gdynia

Moduł-Euro Rusztowania