FAbryka Mebli Gabi, JErczynscy

Piaski

Opinie o FAbryka Mebli Gabi, JErczynscy

Firma Gabi w Piaskach jest godna polecenia! zarobki korzystne, szefostwo oraz kierownictwo bardzo mili - zawsze pomogą doradzą . Atmosfera rewelacyjna! Warto podjąć się pracy. SUPER BYLE TAK DALEJ !!

Andrzej

Zarobki trochę wyższe niż w okolicznych firmach i wszystko na legalu. Polecam.

Wojtek

Pracuję już tam któryś rok. Pracy dużo ale zarobki też satysfakcjonujące. Firma się rozwija i widać jak dużo się zmieniło na lepsze.

Izabellllllllllla

(usunięte przez administratora) Zatrudnili mnie na 1 dzien a potem powiedzieli, ze nie ma nagle pracy i mam czekać na telefon od nich. Nie odzywali sie tydzień czasu, wiec sama zadwoniłam i powiedzial mi koleś, że nie ma na razie pracy. Pytałam go co z pieniędzmi, to chciał mnie zbyc, ale powiedziałam że mogę nawet dzisiaj podjechać po pieniądze, więc pojechałam i jeszcze mi zniżył stawkę , a wcześniej mówił co innego.

xxx

Nie polecam teh firmy, wykorzystuja pracownikow nie adekwatnie do zarobkow, ktore moim zdaniem sa bardzo niskie. wasz wybor chcecie tam pracowac, prosze bardzo.

Zostaw opinię o FAbryka Mebli Gabi, JErczynscy - Piaski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FAbryka Mebli Gabi, JErczynscy