Opinie o Agencja Celna Wega-A w Gliwice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Agencja Celna Wega-A. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Agencja Celna Wega-A o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Celna Wega-A w Gliwice

Gal Nowy wpis

Ogólnie z moich obserwacji w tej firmie jak najbardziej polecam tu prace dlatego ze:chodzi sie kiedy ma na to ochote,przepraszam są tam trzy brygady z ktorych tylko dwie dają z siebie 100% i interesują sie tym co robią a jedna z zastepcą samego kierownika która ma totalnie wywalone chyba nawet sami nie wiedzą po co tam są tak naprawde co jest zabawne jesli chodzi o tych ludzi mowa tu o pracownikach parkingu,co jeszcze z ciekawostek jesli chodzi o firme ogolnie polecam jak lubisz mieć wywalone a zapłacone.Byly pracownil

Falfel Nowy wpis

Praca za najniższe pieniądze w każdych warunkach atmosferycznych… Dodatki świąteczne, premie ależ oczywiście ze nie…

Pacziniok Nowy wpis

Robota nie jest zła, czasym idźie coś wynieść a nawet czeba, bo pensja taka nizka, rże na sucho nie idzie (usunięte przez administratora)

Miki Nowy wpis

Ogolnie nie polecam nigdy pracownik nie jest wstanie sie doliczyc wypłaty,ogolnie (usunięte przez administratora) zero organizacji pracy,wymuszają nadgodziny u pracowników,nie polecam.Były pracownik

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Agencja Celna Wega-A? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Gliwice
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Artur

@siasia może nie jest aż tak zle w firmie?

Siwy

Istnieje jeszcze ten (usunięte przez administratora) w Gliwicach?

Siasia

Nie polecam firmy murzynownia za grosze A kierownik Marek G totalny chan I prostak

Były Wegowiec

Nie polecam tej firmy ! Najniższa krajowa 2000 brutto + 100zł brutto premii, której nigdy nie dostaniesz !!! Firma najchętniej chciała żebyś dla niej pracował charytatywnie i przychodził w każdą sobotę. Na paski z wypłat nie ma co liczyć bo by wyszło całe oszustwo Pana Marka G. Pan Marek G. nie szanuje pracowników, kradnie wręcz kasę z wypłat. Nie wypłaca nadgodzin czy różnych dodatków nocnych czy zgłoszenia z defektów. Tak samo dyrektor tego (usunięte przez administratora) chciałby, aby każdy z pracowników robił za darmo. Nie zatrudniają nowych bo tną koszty, ale i tak nikt tam nie przyjdzie robić jako darmozjad za 2000zł brutto i z taką premią. Liderzy zapieprzają jak zwykły pracownik za tą samą kasę i też są robieni w ciula. Jeden z kierowników zmiany śpi w aucie na nocnych zmianach ,a ty masz robić. Drugi zaś kierownik zmiany (usunięte przez administratora) jak zwykły pracownik bo Panu M nie chce się zatrudnić pracownika. Szukają naiwnych i młodych, aby ich było wydymać na kasę. Najlepiej żeby pan Marek sam zaczął za pół darmo (usunięte przez administratora) a nie był dobry w gębie Oszuści i krętacze ! Unikać tej firmy z daleka !!!

Były pracownik Wega

Witam,chciałęm ostrzeć wszystkich którzy w najblizszym czasie chca przyjac sie do firmy WEGA GLIWICE-OPEL,transport samochodów.Ogolnie praca jak kazda inna,nie bede sie rozpisywał bo nie o to chodzi.OSTRZEGAM PRZED TA FIRMA ponieważ-wypłata nigdy sie nie zgadza,tną koszty po wszystkich i na wszystkim co jest mozliwe,nie wypłacają dodatku za prace w nocy,ciulają na kazdym kroku z urlopami,daja urlopy potem mowią ze brałeś bezpłatny!!!! premia uznaniowa 300zł - mozesz o niej zapomnieć,kierownik ustala kto dostanie,ciagle ucina bez podstawnie po 100-200zł,zarobiki 1850,czyli najnizsza krajowa po podwyzsze w 2017 na 2000 brutto kierownik powiedział,ze podwyzka oczywiscie bedzie,aneksy beda ale z premi utniemy roznice,czyli wychodzimy na zero!!nie mowie juz o tym ze na aneksy trzeba czekac po 2-3miesiace,paski z wypłat prawie nieosiagalne,zeby nie mozna bylo zczaic co nie tak wypłacili!!!! oszusty i cwaniaki po całośći,zeruja na młodych i naiwnych pracownikach ktorzy boją sie odezwać!!! zastraszają,ze jezeli w sobote sie nie przyjdzie to (usunięte przez administratora) z pracy,słowo w słowo kierownika "wypierdole Cie z pracy",pseudo kierownik ktory robi na trzy zmiany i zastepuje pracownikow to zwykly imbecyl po podstawowce,a psedo dykretor który ma biuro na bramie głównej powinien lizać znaczki na poczcie,bo to jedyna praca biurowa do ktorej sie nadaje,ogolnie nigdy nie pisze donosów na firmy,w kazdej jest cos nie tak,ale to jest totalne DNO,nigdy nie spotkałem sie z taka firma jak ta!!!! dlatego odradzam i polecam każda inna firme na strefie ekonomicznej tylko nie ta,TO NAJGORSZE SCIERO jakie moze być!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Celna Wega-A - Gliwice

• Jak się pracuje w Agencja Celna Wega-A?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Celna Wega-A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Agencja Celna Wega-A