Eurotest Poznań

Poznań

Opinie o Eurotest Poznań

Praca jezt przyjemna ale zarobki i traktowanie ludzi pod psem, Szefostwo robi szkolenia przed prezyjęciem do pracy (fikcja), ale później okazuje się, że największą wiedzę mają pracujący już tam ludzie. Nigdy nie wiesz, jak długo będziesz pracować. Potrafią z dnia na dzień powiedzieć do widzenia. Przyczyną zwolnienia jest zawsze brak sprzedaży lub mała sprzedaż. Żadna z osób zarządzających firmą nie ma pojęcia o handlu, organizacji firmy, szkoleniu pracowników, budowaniu wizerunku firmy

Zostaw opinię o Eurotest Poznań - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eurotest Poznań