IALP Sp. z o.o.

Łódź

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 15 ocen.

Opinie o IALP Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie IALP Sp. z o.o.

Gibki

Oczywiście, że są normalne rekrutacje jak kogoś szukają i chcą przyjąć. W tej chwili nikogo nie szukają @janek. Mimo to firmę polecam jako pracodawcę, bo jest możliwość rozwoju i awansu.

Katarzyna

no, a jak teraz wygląda sytuacja z wypłatami itp.? Gdzie moge znaleźć jakieś dodatkowe informacje o firmie w formie elektronicznej? Co się stało z pracownikami którzy zostali?

donek
@Katarzyna 20.01.2015 14:22
no, a jak teraz wygląda sytuacja z wypłatami itp.? Gdzie moge znaleźć jakieś dodatkowe informacje o firmie w formie elektronicz...

rozumiem , że mowa cały czas o IALPie z Ozorkowa prawda? co oznacza to , że są oni przez cały czas w organizacji ? bo taki komunikat już od dłuższego czasu wyświetla się na ich wszlekich profilach na różnych portalach na których już zostali zarejestrowani. To chyba nie jest tak młoda firma, żeby się dopiero organizować

anonimus

Na miejscu zostało już tylko kilku pracowników. Stracili wiekszość podpisanych kontraktów. Teraz mieli ruszać z czymś nowym. Firma Elypsa podobnie jak IALP została sprzedana firmie która skupuje upadłe spółki. Ludzie którzy pracowali tam w roku 2011 i 2012 pozakładali sprawy w sądzie które wygrali, ale co z tego kiedy firma została sprzedana i nie ma skąd odzyskać pieniędzy.

pawel

Spółka ialp została sprzedana fikcyjnej osobie, a sama właścicielka założyła nową spółkę, z którą są takie same problemy. Uważajcie, teraz nazywa się Elypsa. Tak samo oszukuje ludzi

Paweł

To, co piszą koledzy na temat (usunięte przez administratora) jest prawdą. W ogóle "pani prezes" nie poczuwa się do odpowiedzialności. W tej chwili aby uniknąć wypłat należnych pieniędzy dla pracowników zarejestrowała spółkę pod nazwą Elipsa. T.j. obróciła wszystko w drugą stronę i dalej będzie oszukiwać ludzi, tylko nie zdaje sobie sprawy, że sama sobie szkodzi. Ja sprawę złożyłem już do sądu pracy, a jak trzeba będzie to jeszcze znajdzie się paragraf z powództwa cywilnego. Nie wierzcie w nazwisko (usunięte przez administratora)a, pod jakąkolwiek firmą by się znajdowało.

Jan Więcek

to co pisza ludzie o tej firmie to wszystko prawda. my nie mamy pieniedzy za lipiec,wrzesien pazdziernik. teraz p pogorzelska nie odbiera tel.(usunięte przez administratora), klamie i ciagle zwleka z wyplata pieniedzy. Sprawe ta w najblizszym czasie oddamy do sadu. p (usunięte przez administratora) nie zdaje sobie wogole sprawy ze ludzie nie maja za co zyc. kto sie chce przylaczyc niech zadzw (usunięte przez administratora)

anonim

Wiesz co ci powiem prymitywny człowieczku? a zarazem zapytam! Jesteś synusiem (usunięte przez administratora) naszej dobrodziejki? na to wychodzi że tak!!! bo nie znam nikogo kto by mówił dobrze o tej firmie a wiec skończ pisać te farmazony idioto!!! Chłopaki nie mają pieniędzy za 4 miesiące!!! i to jest dobra solidna firma???!!!!! zrozum to buraku!!!

henio 47

dokładnie taka sama jest firma lazo w której (usunięte przez administratora) do niedawna pracowała, ostrzegam innych przed pracą w tych firmach, obie są niewypłacalne

Adam i Paweł

Wróciliśmy w niedzielę z Francji dokładnie Marsylii.Mieszkaliśmy w Salon-de-Provence. Firma ta jest nie wypłacalna.Nie ma tam osoby kompetentnej na niczym się nie znają.Mowie o włascicielce .Nabiorą zleceń nie dotrzymują terminów więc kasy nie ma na wypłaty..Włascicielka powiedziała ze kto zjechał do domu nie zostanie mu wypłacone wynagrodzenie.Kto mieszka koło łodzi i chciałby się z nami skontaktowac piszcie na maila (usunięte przez administratora) bo my tego tak nie zostawimy

anonim

no niestety ja też muszę sie zgodzić z moimi przedmówcami. Mnie też wisza kasę za kilka miesiecy wstecz. Nie warto zaczynać czegokolwiek z tą firmą. Jeżeli już tu trafileś, to znaczy ze prawodpodobnie już pracujesz w IALP i też nie masz wynagrodzenia. Zbieraj tyłek do polski spowrotem, bo tam nei ma przyszłosci.

anonim

FIRMA I.A.L.P BARDZIEJ PRZYPOMINA FIRMĘ TURYSTYCZNA NIŻ BUDOWLANĄ PONIEWAŻ DUŻA CZĘŚĆ PRACOWNIKÓW PO PRZYJEZDZIE DO PRACY DOWIADUJE SIĘ CAŁEJ PRAWDY O PŁATNOŚCIACH I PO KILKU DNIACH WRACAJA DO DOMU MAJĄC TYLKO SATYSFAKCJE BYCIA WE FRANCJI.

gall anonim

To co napisał anonim jest prawdą. Od września ub. roku przez tą firmę przewinęło się już około 40 osób i powód odejścia jest zawsze jeden - brak wypłaty wynagrodzenia za pracę. Aktualnie ci co pracują czekają na pieniądze za lipiec, a większość tych co odeszli to do tej pory nie odzyskali swoich pieniędzy.

sable

jeśli to prawda to podaj swoje dane jeśli nie boisz się oskarżać kogoś - anonimowo to ja mogę powiedzieć,że mój były pracodawca nie wypłacił mi pieniędzy za okres 15 lat i nadal czekam ale mam nadzieję na wypłatę zaległości i podać jego dane co jest nieprawdą. Wasza opinia to jedyna negatywna (fikcyjna?) na temat tej firmy w sieci i raczej to wygląda,że spieprzyłeś robotę razem z kolegami i dlatego nie wypłacili wam a,że macie tupet to bluzgacie tą firmą ! Ciekawe,że dotąd nikt nie opisał ich pod tym kątem tylko wy.. ps. Dla twojej wiadomości - ja nie mam powodów do podawania swych danych - nie oskarżam nikogo.

anonim

Firma ta wogóle nie powinna istnieć! Pani (usunięte przez administratora) jest osobą nie uczciwą,nie wypłacalną i oszukującą ludzi. Ja czekam na pieniądze za maj a dzięki Bogu jest już prawie październik. To nie tylko jedna osoba nie dostała wypłaty-jest nas dużo,dużo wiecej. gdy się do niej dzwoni na komórke to wogóle nie odbiera telefonu!!! w firmie też nigdy nie ma nikogo kto by raczył odebrać telefon!!! ZA CO MAMY ŻYĆ SKORO NAS NIE CHCE WYPŁACIĆ???!!!

Zostaw opinię o IALP Sp. z o.o. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie IALP Sp. z o.o.