MAYBE BABY MAGDALENA DUBAS

Wrocław

MAYBE BABY MAGDALENA DUBAS

Opinie o MAYBE BABY MAGDALENA DUBAS

Oni

Ujęcia zdjęć bardzo ładne, atmosfera miła, jednak jakość zdjęć pozostawia wiele do życzenia. Po prostu są nie wyraźne :(

Zostaw opinię o MAYBE BABY MAGDALENA DUBAS - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MAYBE BABY MAGDALENA DUBAS