Carda Consultancy

Opinie o Carda Consultancy

mbeta

ja tam jestem zadowolona. Dużo się dzieje ale dzieki temu duzo się można nauczyć. tempo jest szybkie ale i rynek kapitałowy jest dynamiczny. Dobrze płacą. Ostatnio podwyżki były. Dają wolne jak ktoś potzrebuje. Wzystkie długie weekendy wolne. Jak ktos ma wyczulenie na punkcie swojej psyche...to pewnie źle odbiera komunikaty.

kandydat
@mbeta 31.07.2017 12:02

zniechęcona już pisała o zagrywkach typu jak u mbeta powyżej: "... jedna z pracownic udziela się co jakiś czas na forach z działu PR/komunikacji czy jakoś tak i wpisuje miłe dla plebsu ciemnego komentarze" Mamy więc chyba potwierdzenie, że te wszystkie negi od pozostałych kandydatów są prawdziwe

Szok

Testy do rozwiązania, pytania jakbym startowała na jakiegoś specjalistę od wszystkich możliwych transakcji. I jeszcze wprost mi powiedzieli, że pracuje się tyle ile trzeba, a zaznaczam że byłam na rozmowie o g.18 i jeszcze całe biuro było pełne ludzi! Jak sobie szukają chińczyków to niech się do chin wyniosą.

Makler
@Szok 27.07.2017 21:45

No w naszym domu maklerskim pracują dwie osoby po Carda, i naprawdę mega rzeczy wiedzą, choć nie u mnie w dziale. Wiec chyba te testy NASA to odsiewają idiotów ;) Z resztą wszyscy w branży wiedzą że jak ktoś przepracował chocby pol roku u nich, to od ręki znajdzie prace w finansach. Także dla mnie takie negatywy to pisze konkurencja albo jakiś baran spoza branży, inaczej nie widzę logiki

Zniechęcona

Aha, znajoma tam pracowała w zeszłym roku. Sama odeszła z dnia na dzień. Podobno Carda wysyła maile do administratorów stron internetowych o usuwanie tych bardziej niepochlebnych wpisów a jedna z pracownic udziela się co jakiś czas na forach z działu PR/komunikacji czy jakoś tak i wpisuje miłe dla plebsu ciemnego komentarze

Zniechęcona

Brak profesjonalizmu w rozmowie rekrutacyjnej. Osoba prowadząca rozmowę mnie zniechęciła. Przez chwilę myślałam, że to ukryta kamera. Zero przygotowania i szacunku do czasu kandydata. Siedziba to jakaś makabra. ( usunięte przez administratora ) Szczerze odradzam!!!! Strata czasu i nerwów.

dziwnie

Pytania na rozmowie baardzoo dziwne, nawet o stan zdrowia i stan cywilny. Nie przekonali mnie

straciłemtylkoczas

Zgadzam się całkowicie z Panem Zażenowanym. Osoba przeprowadzająca rozmowę była zupełnie do niej nieprzygotowana. Pytania z kosmosu, w żadnej mierze niezwiązane z pracą czy kandydatem. Po każdym pytaniu minimum 30 sekund ciszy, bo pracodawca uważnie studiuje wasza aplikację. Aż się zastanawiasz czy to jakiś żart i czy nie lepiej będzie od razu wyjść. Wszechobecna niemiła atmosfera, na każdym kroku chcą pokazać Ci, gdzie twoje miejsce. Nie polecam, a wręcz odradzam.

lol

Osoba rekrutująca w kamizelce wędkarskiej. Zupełny brak szacunku dla kandydata.

Zostaw opinię o Carda Consultancy - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Carda Consultancy