Firma Alfa-Zet

Wrocław

Opinie o Firma Alfa-Zet

Patrycja

@Wiśnia opowiesz coś dokładniej o tym? To forum jest po to, aby każdy mógł wyrazić swoje zdanie na temat pracodawcy a także pozostawić wszelkie informacje dotyczące pracy w Firma Alfa-Zet, w ten sposób pomagacie tym, co chcą zatrudnić się w tej firmie.

cśśś

hej, ale wiecie czy niedługo pojawią się u nich zarobki w pełni adekwatne do powierzanych obowiązków?

Wiśnia

Szczury i myszy to jest tego tyle co much nagownnie Mycie garów na łaźni która jest oddalona o 3 km

Gość

Witam nie wiem dlaczego co niektórzy w tak bezczelny sposób oczerniają firmę, może niech napiszą prawdę dla czego tam nie pracują.Jak na razie firma bardzo dobrze prosperuje, a co do płacy to jest zawsze w terminie, a nie jak co niektórzy piszą że trzeba nie wiadomo ile czekać a jeżeli ma być opuzniona to pracownicy są poinformowani o tym, no i co do mieszkania w tych barakach to też bujda że mieszkają w brudzie czy innym robactwem, jest tam bardzo czysto, czyściej niż co niektórzy mają u siebie w domu.Polecam firmę ALFA-ZET jest ok.

rudy

he jakie premie tu z pdstawy chetnie by zabrali o premi nie ma mowy ciagle narzekaja na brak kasy

rudy

nie polecam firma nie płaci urlopów mieszkanie w okropnych warunkach w barakach zero zainteresowania zapleczem sanitarnym po krótce SYF SMRUT BRUT I KURESTWO

rudy

mieszkanie w tych oblesnych barakach masakra spanie z myszami i szczurami nie polecam

artur nochal

nie polecam tej firmy wasz kolega nochal

łał
@artur nochal 03.05.2015 23:11
nie polecam tej firmy wasz kolega nochal

u komornika he pozdro

gulałka

gdzie są moje pieniądze [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

on

to nie jest juz ta sama firma co kiedyś na wypłatę czekasz i czekasz i nie wiadomo kiedy będzie z zaliczkami tak samo mają problem ludzie mają robić a o pieniądze lepiej nie pytać warunki mieszkalne okropne ciekawe co na to inspekcja pracy nie polecam tej firmy

MISIA

Alfa-zet jest nie solidną, nie rzetelną i nie lojalną firmą wobec pracownika ponieważ nie ma wypłat na czas i nie wiadomo kiedy to nastąpi następnie warunki pracy są fatalne oraz porównywalne do (usunięte przez administratora)

kudlaty

jest spoko prezes i dyrektor kasa na czas blisko do prac a robic trzeba wszedze ja nie narzekam

Zostaw opinię o Firma Alfa-Zet - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma Alfa-Zet