Restauracja Chata w Pasażu

Częstochowa

Opinie o Restauracja Chata w Pasażu

AAA

Zgadzam sie w stu procentach z ta opinia niestety mialem doczynienia z tymi ludzmi jesli tak w ogole mozna ich nazwac sa prostakami nie szanujacymi ludzi uwazaja sie za Bog wie kogo w szczegolnosci zenska czesc szefostwa [usunięte przez moderatora]

Teh
@AAA 03.09.2012 00:26

Mowa o paniach Kocyga ? Haha miałem (nie) przyjemność tam pracować dłuższy czas , Na szczęście mam lepsza prace gdzie mnie szanują . Państwo Kocyga to kultury powinni sie nauczyć .

Teh
@AAA 03.09.2012 00:26

Pracodawcy beszczelni, przesiadują w restauracji patrzą kelnerom na ręce na każdym kroku, zakładają kamery i rzucają wyzwiskami na personel, dlatego tak często poszukują nowych osób do pracy. Nikt normalny tam długo nie wytrzyma. Stawka godzinowa śmieszna. Nie polecam

Zostaw opinię o Restauracja Chata w Pasażu - Częstochowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Restauracja Chata w Pasażu