Opinie o SPRINT WERKT w Kesteren

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy SPRINT WERKT. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w SPRINT WERKT o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SPRINT WERKT w Kesteren

peputek

firma SPRINT WERK to oszusci!!! zlodzieje sprowadzaja ludzi z polski nie gwarantujac pracy,okradaja ludzi z pieniedzy za dojazdy do pracy,koordynator(usunięte przez administratora)wywozi ludzi do pracy na trzy godz.oddalonej o 50 km od miejsca zamieszkania a z powrotem karze wracac na piechote albo samemu troszczyc sie o transport,natomiasr menadzer ARNOLDZ GLUPI WIATRAK jezeli chcesz z nim pogadac to tylko obiecuje ze pojawi sie na domku lub u ciebie w pracy i nie licz na to ze sie zjawi ,ale za to dobrze umie liczyc twoje ciezko zarobione pieniadze i oszukac cie na kazdym kroku tak jak i szefowa tego cyrku BIANCA

siwek
@peputek

I co arturku skonczylo sie toje zarozumialstwo i oszukanstwo.Tak to jest jak sie nosisz jak pan na wlościach!!!!!!! i co dalej?

kaczor

powiem prosto- ta firma to istna parodia !!!! Oszuści i złodzieje !!! Ludzie trzeba nasłać kontrolę to może wreszcie ich pozamykają i nie będą okradać uczciwych pracowników !!! Koordynatorem jest gość który nie mówi po holendersku a i z angielskim też sobie ledwo radzi . Parodia !!! Księgowa niema pojęcia jak obliczyć wypłaty bo robi to system a i tak za wszystkim stoi szefowa Bianka . Ludzie zastanówcie co robicie zanim podejmiecie pracę dla tych oszustów !!!!!!!

peputek

witam czy ktos wybiera sie 20.08 2014 z wodzislawia sl.z agebcji DEVRO na jablka i gruszki do Dodewaard SPRINT WERKT,a moze ktos byl juz na jablkach w ubieglym roku ??? czy warto tam jechac???

Jony

Złodzieje tyle mam do powiedzenia ! Bianca van der Gun jak by mogła to by ukradła ostatnie Twoje pieniądze ...

Czy rozmowa kwalifikacyjna w SPRINT WERKT spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Ludź

Kali.. Praca była genialna ! Firma do jakiej trafiłem była wręcz idealna i nie mów o warunkach firmy bo to osobna sprawa. Ja wyrażałem swoją opinię TYLKO na temat firmy pośredniczej SprintWerkt, nie na temat firmy do jakiej trafiłem poprzez tego pośrednika. A o umiejętnościach znalezienia pracy ludziom siedzącym na domkach nie wypowiem się, bo to tragedia.

cham

kali - gadasz głupoty. znajdą się i tacy, którzy będą zadowoleni z pracy za euro na godzine... To ze ty przyjechales z buszu i nie masz zadnych wymagan to nie znaczy ze nikt nie ma. ta firma jest dnem. Zero szacunku do pracownikow.

Ludź

Sprint jest po prostu do bani ! Najgorsza z najgorszych firm pośredniczych jaka zaistniała na rynku. Nie ma żadnego dofinansowania do paliwa, wszystko z własnej kieszeni. Sprowadzają ludzi z polski z samochodami, wcisną bajeczki,że taaak, oczywiście, bęędzie wszystko za paliwo zwrócone HaHaHa, jedna wielka ściema ! Osoby wybierające się własnym samochodem, liczcie się z tym, że wyślą was do pracy oddalonej o jakies 60 km na 2 dni, później bedziecie rzucani z jednego miejsca na drugie.. oczywiście za paliwo płaćcie sami. Powodzenia ;] Reksio - SOFI Ci załatwią ale chyba nie od razu. Sprint NIE JEST wypłacalny. Jarek - wypłata z miesiąca na miesiąc z niewiadomo jakich przyczyn zmniejsza się chociaż godziny i stawka bez zmian. Podczas gdy w innej firmie z ulgą podatkową i wakacyjnym doliczonym zarobiłbym 1400 e w Sprint to jedynie miedzy 1090 - 1030 e (suma niestała z niewiadomej przyczyny). A więc wypłata np.1030 - 280(ulga) - 100(wakacyjne, niestala suma) =650 wyplaty na miesiac ! od tego - mieszkanie i ubezpieczenie. Zarobek ? Niecale 300 e !!! I pomyśleć ile by człowiek zarobił dostając wypłatę tygodniową.. 50 e ? ...A więc wiadomo dlaczego mają wypłąty miesięczne..

KOKO
@Ludź

Ja pracuje i.nie.narzekam.praca jest wyplacaja na czas nie mam sie do.czego przyczepić

Donovan

Jedzie ktoś z Polski teraz ?

Bartolini101

Jak zarobki na serach wyglądają, jak stawka na godzine?

sloneczko

Wszstkie firmy juz duzo wiecej płaca sprint o tym zapomina

ludź

Zgadzam się z wypowiedzią sloneczko. Co do punktu 5. Koordynator na początku wydaje się super, miły, wyluzowany, mówi że wszystko będzie dobrze a w konsekwencji po miesiącu wystawia swoje rogi i wielkiego że tak powiem focha na cały świat. Nikomu nie polecam firmy (usunięte przez administratora) erujący na naiwnych. Miesięczne wypłaty tylko dlatego, żeby pieniądze w miarę normalnie wyglądały a tak naprawdę przy minimalnej stawce bez żadnych ulg podatkowych i wakacyjnym doliczanym do każdej wypłaty(które powinny być dodatkiem do wypłaty a nie WLICZONE W wypłate) człowiek przy 160h zarabia z 500 euro. O niebo lepiej w AB Job Service.

stary były pracownik

a co się stało z mariuszem, był tam kiedyś pseudo-koordynatorem? Jak coś wiecie to napiszcie. z tego co czytam to na materacach niewiele się zmieniło hehehe. (sms - na 14, za chwile kolejny sms - wolne, a za jeszcze dłuższą chwilę sms - dziś jednak na 22 hehehe).nic tylko zapeir.... jak beduini.

stary były pracownik
@stary były pracownik

i jeszcze jedno pytanie. czy pracuje tam jeszcze wiesław i jego żona (stare małżeństwo ze śląska, bodajże z lublińca)?

przykry

koordynator, ktory nie mowi wcale po holendersku to wiocha! niby ukonczyl jakis lewy sprintowski kurs ale i tak nie potrafi prostego zdania sklecic! wstyd! w innych jezykach tez nie mowi. rozumiem inna prace ale jako koordynator to powinien ludziom tlumaczyc itd. JAKA FIRMA TAKI KOORDYNATOR!

Kilka faktów : 1. W sprincie są wypłaty miesięczne - są na czas 2. W konsekwencji za zakwaterowanie biorą Ci za miesiąc. 3. Obowiązuje miesięczne wypowiedzenie mieszkania - bzdura bo jesteśmy pracownikami TYMCZASOWYMI. 4. Pobierają za chatę nawet jak nie masz godzin, jesteś na urlopie itp. Kolega był miesiąc w Polsce i przyszedł mu solaris z -100 euro. Miał wypracowane wakacyjne - zabrane na mieszkanie. 5. Brak jakiejkolwiek pomocy od koordynatora - nieodpowiednia osoba na nieodpowiednim stanowisku - szybciej był w tej firmie kierowcą. 6. Nie posiadają własnego transportu - szybciej mieli - kasowali 8 EURO!!!! od osoby za dzień. Nie masz jak dojechać do pracy - to Twój problem. Sam musisz kombinować jak dojechać jak masz dalej do pracy - autobus, pociąg czy się kogoś prosić żeby Was zawiózł. Jedynie jak mieszkasz bliżej dostaniesz rower - za kaucję. 7. Nie zwracają kosztów dojazdu - mnie wychodzi 80 euro miesięcznie. 8. Trafisz do pracy na materace - będziesz jak "dziwka" - na telefon. Dziennie sms na którą masz na drugi dzień - jak masz na 6 czy 14 dzień szybciej. na na 22 w tym samym dniu i czekasz na czterech literach aż dostaniesz na którą lub wolne co często się zdarza. 9. Małe dodatki za nocki i nadgodziny. My za nocki mamy niecałe 10 euro brutto, a osoby pracujące na serach ponad 12. Na serach pracują tylko nocki 3-4dni w tygodniu i mają więcej niż my na materacach pracując cały tydzień. 10. Organizują darmowe kursy językowe czy na wózek widłowy. Ja nie jestem zadowolony z współpracy z nimi.

Hmmm
@:/

Hehe , to ja tez sie Wypowiem :) Wyplaty na czas jesli Pilnujesz swoich Godzinowek Comiesieczne przelewy. Przyzwoite mieszkania ( jesli ludzie sa normalni ) Jesli ktos dobrze pracuje to ma prace. Jarku i Arku , a jakiej Pomocy Od Koordynatora Oczekujecie? Tylko dziecko potrzebuje Pomocy doroslych :D Koordynator Nie rozmawia Po Holendersku a i Z Angielskim Ma Problemy xD haha Ciekawe , jakos Nie zauwazylem zeby Mial Problemy z komunikacja . A kto Z nowymi Ludzmi Jezdzi zalatwiac Nr Sofi , Do lekarza ( jesli Jest wogule taka opcja ) Kto tlumaczy w Biurze Pracownikow Co Mowi Szefostwo biura ( Wkoncu Nie wszyscty ktorzy przyjezdzaja znaja jakikolwiek jezyk ) Cebulartwo sie wlaczylo :) Zazdrosc w oczy szczypie ? Najlepsi Ga Goscie Ktorzy nawet butow roboczych nie potrafia sobie z Polski Przywiesc do Pracy a Pozniej Mysla ze sa Zajebisci xD I nadaja sie na kazde Stanowisko Szacuneczek :)

ale sie cicho zrobilo:) az milo

pomorzanin

a teraz pytanie do tych, którzy juz w Sprint Werkt nie pracują. W jaki sposób przestaliście pracować u nich? Ilu z Was zostało zwolnionych? Ilu zwolniło się samych i ilu z Was wszystkich, którzy już nie pracują w Sprincie rozeszło się z nimi w pokojowych i dobrych stosunkach?

Wystarczy wejsc na ich strone sprintwerkt taki tepy jestes? widac bedziesz pasowal do nich nowy

NOWY

MA ktos moze maila do nichbo chcialem zlozyc do nich papiery.Bede wdzieczny.Dzieki

bubu

Słyszałem z pewnego zrodla ze konrad banko jest pierwszym prentolizem od marcina wiadomo o kogo chodzi ale mu mało bo mówi ze on ma za małego wróbel ka i tez na boku tracą ptasie mleczko od winfredzika

WItam znowu pozytywna opinia coraz lepiej :)

Zostaw merytoryczną opinię o SPRINT WERKT - Kesteren

• Jak się pracuje w SPRINT WERKT?

Zobacz opinie na temat firmy SPRINT WERKT tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SPRINT WERKT?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 5 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

SPRINT WERKT