Opinie o SPRINT WERKT w Kesteren

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy SPRINT WERKT. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w SPRINT WERKT o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SPRINT WERKT w Kesteren

Ruchacz Waszych matek 69

Agencja wali w (usunięte przez administratora) ,czekam 4 tygodnie na wyplate Numer Sofii po 3 tyg ,ściagają pieniądze za co tylko sie da a do tego zatrudniają pracowników mimo braku wolnych miejsc pracy co łączy sie z pokrywaniem kosztów za melinę (pokoj) które wynoszą duzo za duzo patrząc na standardy tego miejsca No w skrócie BARDZO NIE POLECAM

PIKSON
@Ruchacz Waszych matek 69

(usunięte przez administratora) już przy samej rekrutacji , uważaj co podpisujesz bo w momencie podpisania umowy podkładają wypowiedzenie. Jedna z wielu masakrycznych agencji w Holandii. Opłaty wieksze niż podają, stawki bardzo niskie, warunki mieszkaniowe średnie to zależy gdzie trafisz. Ludzie chamscy, podli, szczególnie polaczki. Firma bez zasad i rozwiązał.

Tytutytu

Nikomu nie polecam Zakwaterowanie tragedia mieszka sie na totalnym zadupiu brak wifi,pralka na żetony których nigdy nie dostaniesz można zakupić jedynie u housmaistra za 5 euro jednego,pralki wiecznie zamknięte (możliwe ze ich w ogóle nie ma) nie wyplacili ostatniej wyplaty Koordynator Łukasz to jedna wielka porażka chłop sie nadaje jedynie do tarcia chrzanu albo na festyn karuzele pchać zwykły zakompleksiony grubasek któremu kanapki w szkole zabierali.Firma w ogóle nie powinna istnieć na rynku a ludzie którzy tam przebywają zadowala wyplata miesięczna tysiąc euro Nie pozdrawiam

Oczkoo27@
@Nn

Hej jakie opinie o agencji sprintwerkt ? Mam wyjechać ale jest dużo na tak i na nie ? Mam dziecko więc proszę o szczere odpowiedzi

Czy w SPRINT WERKT zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Elizeusz
@byly pracownik

Ta firma to porażka. Jak może nie być transportu do pracy? Roweru? Trza zaiwaniać 5 km w dwie strony na nogach. Parodia. Nie ważne jaka pogoda. Pralka na pieniądze to śmiech na sali mimo,że placi się za pokój 130 euro. Ludzie nie dajcie się! Bądźcie mądrzy i rozważni!

Uciekaj Nowy wpis

Ta agencja to jakiś cyrk ! 135€ za hotel , haa magazyn przerobiony na „hotel” mieszkasz jak na warsztacie ! Bo to wynajęty magazyn warsztatowy i dodane pokoje ! Smród i pleśń ! Jest kwiecień 2024 a tu czas się zatrzymał w 2001 ! Kibel wspólny łazienka też ! Kuchnie wyglądają jak z horroru ! Pralka na 1€ ! W dodatku brak ogrzewania ! Dodam że nacpani Portugalce robią taki hałas że spać nie można ! Uciekać ! Po dniu przyjazdu zdecydowaliśmy się już zmienić pracę bo warunki lepsze ma pies !

Ciekawy Nowy wpis
@Uciekaj

A gdzie pracowaliście, i w jakiej miejscowości mieliscie ten hotel?

STARY pracownik Nowy wpis

Jedyna agencja gdzie jak dostajsz auto od nich sam musisz za paliwo płaćić

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie SPRINT WERKT? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Katarzyna

Polecam. Kontakt z koordynatorami dobry. Salarisy ok.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w SPRINT WERKT spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Tytutytu

Kwr
@Tytutytu

Widzę że od zeszłego kwietnia się nic nie zmieniło

Xxx
@Tytutytu

To samo dzisiaj powiedziałam o tym (usunięte przez administratora), wylewa żale bo go pewnie nikt nie lubił

Maja
@Xxx

@Xxx A jest możliwość robienia płatnych nadgodzin w SPRINT WERKT, aby zwiększyć swoją pensję?

Kalor
@Maja

Absolutnie nie, Anetka by musiała się na to zgodzić, a ona nie zrobi nigdy niczego na korzyść pracownika. Ta jak i wiele innych agencji pracy to przedłużenie niderlandzkiej tradycji niewolnictwa; za miesięczną pensję nie kupisz sobie nawet jedzenia, już o paliwie niewspominając. Ceny za użytkowanie samochodu służbowego na jeden dzień dziesięć euro to jakiś obłęd, żadna taka agencja w Polsce nie miałaby racji bytu, po tygodniu zostałaby zamknięta, przez Rzecznika Praw Obywatelskich , policję itd. Holandia to państwo w którym jest przyzwolenie na pedofilię, wykorzystywanie nieletnich, hochsztaplerkę ubezpieczeń zdrowotnych, nic nie jest takie jak powinno byc. Korzysta na tym tylko właściciel przedsiębiorstwa oraz współpracujące z nimi agencje pracy jak np sprintwerkt. Cóż poradzic...

astronom
@Tytutytu

witam to widze ze sie pogorszylo i to bardzo. Za moich czasow w 2013 tego nie bylo pozdrawiam astronom t recticel

Nn
@Tytutytu

Totalna bujda. Adencja rzetelna spoko warunki i praca. Koordynator ogarnia. Nie ma zadnych zetonow do pralek nie wiem skad ten kolo sie urwal. Nigdzue sie z czyms takim nie spotkalem z reszta w zadnej innej agencji. A za sprint recze. Pzdr.

Oczkoo27@
@Nn

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w SPRINT WERKT?

Pixon

Nie nie ma imprezy można robić w barakach w których się mieszka

Pixon

(usunięte przez administratora) firma przy podpisaniu umowy i wielu innych dokumentów podłożyli wypowiedzenie . W poniedziałek umowa , od wtorku praca. A.na kolejny poniedziałek wyjazd zwolnionym . Dobrze że zdjęcia porobione . Z aplikacji znikające planowania. Ludzie.zarabiaja tam po 250-290 euro. (usunięte przez administratora) A żądają zaświadczenia o karalności. Porażka. Omijać szerokim łukiem

Ruchacz Waszych matek 69

Bogusia
@Ruchacz Waszych matek 69

Witam banda (usunięte przez administratora) Ludzie jadą zarobić a okazuje się że pracy niema.pojechali bez większej gotówki bo wiadome ze mlodziesz jedzie dorobić i lipa.totalne kłamstwo.

Marlena7887
@Bogusia

ja zostalam poinforowana ze wyplata jest wyplacana w 3 tygodniu, pracuje jako order pickr na kosmetykach i nie moge narzekac, godzin mam bardzo duzo, zakwaterowanie 2km od roboty, przyjechalam przez agencje Solutions Recruitment i jestem serio zadowolona, za tydzien przyjezdza moja siotra z kolezanka tez tu.

misia
@Ruchacz Waszych matek 69

ja wyplate dostalam normalnie po przeproacowanych pierwszych 2 tygodniach tzn na 3 tydzien.

PIKSON

Nina

Wczoraj się zwolniłam z chłopakiem z agencji tej. Kompletna porażka. Kasa nie na czas, ucinanie z wypłaty bez żadnego uzasadnienia, pokoje tragedia!!! Brak okien, smród. Pralki na euro

byly pracownik
@Nina

Pralki na euro to.porażka. tak samo jak płacenie za dojazd do pracy i składanie się na paliwo. Skąd oni się kurła wzięli xd ?

Nygga
@Nina

Zgodzę się z tobą masakra nie polecam nikomu tej agencji

Elizeusz
@byly pracownik

Agencja Solutions Recuritment poinformowała mnie o wszystkim i na miejscu pozytywnie okazało się że zgodnie z prawdą. Praca jest fajna, wypłaty na czas, zakwaterowanie jest okej, ogólnie polecam!

madzia4856

pracuje w kurdivat na kosmetykach 6 tygodni i jak narazie jestem bardzo zadowolona mimo negatywnych opinii :)

Marlena7887

Ja przyjechalam z chlopakiem 3 tygodnie temu do SprintWWerkt przez agencje Solutions Recruitment, ktora mnie rekrutowala, jak narazie jestem zadowlona, bo wszytsko tak jak bylo przedstawione tak jest, godziny mamy, zakwateroanie nawet lepsze niz na zdjeciach, wyjechalismy 1 x wiec nie mamy porowniania.

Patryk

Hej wybieram się tam z dziewczyną od 04.06 .2023 czy ktoś może coś powiedzieć? Pozdrawiam

gruby @p

witam, dużo opinii, wypowie się ktoś kto naprawdę tam był i czy to wszystko to prawda że okien nie ma, patologia, narkomani , nie opłaca się wgl tam jechać? da się zarobić chociaż 2k zł /tyg?

Patryk

Hej powiesz coś więcej długo już tam jesteś? Wyjeżdżam tam w poniedziałek z dziewczyną

nikt

Witam.agencja dno.przyjmują ludzi i po tygodniu zwalniają.praca na FL nie należy do najlrzeszych.przemiał i tragedia.spanie u nich na lokacjach gdzie okna otwierają sie tylko do wewnątrz gdzie jest kuchnia i ludzie pracują na 3 zmiany.najczeszczy problem jest z kregosłupem.agencja nie zawiezie Ciebie do lekarza nie zgłosi do UWV a póznie salaris na 3 zera i tak nie wiem jak oni to wyliczają.Omijać agencje z daleka.jedyna kompetentna osoba to jest Wiktor

Jak dużo osób pracuje w SPRINT WERKT?

Nikitka

Hej, aplikował ktoś na prace w centrum dystrubucyjnym? Jaka to miejscowść koło czego? Zakwaterowanie jest blisko sklepu czy trzeba chodzić z buta x km? To jest jakaś normalny magazyn z sznsa na kontrakt? Można się tam załapać na dłużej? W tym ogłoszeniu malo informacji, a oże koś juz tam pracował i powie czy spoko czy jednak szukac dalej?

Praca ok, zarobić można, zakwaterowanie może być lepsze, ale zależy gdzie się trafi, jeśli inni po sobie sprzątają to spoko, wiem bo pracowałem. Jedyna rzeczą, która powstrzymuje mnie przed powrotem jest koordynatorka Sandra. Nic nie można z nią załatwić, bardzo niemiła, niepomocna. Inni koordynatorzy ogarniają.

NikoZbo

Witam wybieram się wzraz z partnerką przez te agencję do pracy na pakowanie ketchupów i chusteczek higienicznych,chciałbym wiedzieć jak wygląda praca ludzie oraz pokoje oferowane przez tą firmę.

Ameda
@NikoZbo

Nawet nie zawracaj se głowy tą agencja bo cały (usunięte przez administratora) zarobisz :) za 35h płacą 200 euro. Śmiech na sali . Ten ich "hotel" to jeden wielki (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Pokoje dosłownie obite dechami, pralka na euro, smród gdzie można dostać syfa. A kordynator Kamila to kompletna porażka i (usunięte przez administratora) Udaje durnia, że nic nie wie i hajs z wypłaty rozpłynął się w powietrze. Naprawdę to najgorsza agencja chyba w Holandii

@Ameda

Serio? To chyba ktoś komu pracować się nie chce dał taka opinie

@Ameda

Przyjeżdzają z polski i myślą, ze mamusia za was posprząta? Samemu trzeba dbać o porządek, a jeśli tego się nie robi to później mieszkasz w (usunięte przez administratora) i czyja to niby wina?

Ameda
@Drogowskaz

Ty widzisz co piszesz tępa strzało? Tam każdy dbał o porządek ale (usunięte przez administratora) k smrodu nie wytępisz. To jest stodoła dla konia a nie dla ludzi ! Byłeś , widziałeś że się udzielasz ? Człowiek robi 42h i dostaje 270 euro .. ruchają na kasę jak idzie !! Gementa się zajmie tą agencja

@Ameda

Byłem, widziałem, wiem ????. Jedyne czego można się przyczepić i obszernie opisać to koordynatorka Sandra, ale z tego co wiem już nie pracuje

Jaro

Witam dojechałem do brata niedawno agencja szanuję pracownika i bierze pod uwagę dobro pracownika. Mieszkania a raczej pokoje są ok . Jak do tej pory bez zarzutów i śmiało mogę polecać Pozdrawiam

leos
@Jaro

bzdury mieszkania ochydne

Zostaw merytoryczną opinię o SPRINT WERKT - Kesteren

• Jak się pracuje w SPRINT WERKT?

Zobacz opinie na temat firmy SPRINT WERKT tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SPRINT WERKT?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 5 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

SPRINT WERKT